Безкоштовний білий каталог українських сайтів. Сайти які допоможуть піклуватись про ваше здоров'я

Сайти 1-10 з 53

Амріта - інтернет магазин Київ, Харків, Дніпро. Одеса

Амріта - інтернет магазин Київ, Харків, Дніпро. Одеса
Інтернет-магазин “Амріта” - це провідний український виробник комплексних Wellness & Beauty рішень. Вони пропонують широкий асортимент вітамінних комплексів, фітопрепаратів, натуральної косметики та екозасобів для оселі.

Аптека Доброго Дня

Аптека Доброго Дня
Мережа "Аптека Доброго Дня" - один з провідних фармрітейлерів на ринку України. Маючи більше 600 аптек по всій країні, мережа обслуговує майже 500 000 лояльних клієнтів щомісяця.

Запорізький регіональний протипухлинний центр (ЗРПЦ)

Запорізький регіональний протипухлинний центр (ЗРПЦ)
Запорізький регіональний протипухлинний центр (ЗРПЦ) є ключовим медичним закладом, що надає високоспеціалізовану допомогу хворим на рак не лише в Запорізькій області, а й в Україні.

Медичний Центр «Pulse»

Медичний Центр «Pulse»
Офіційна мережа медичних центрів первинної медичної допомоги формату «поруч з домом» - «Pulse» охоплює понад 11 приватних медичних центрів в Києві та області. Ваше здоров'я - наш пріоритет, а тому наші лікарі консультують амбулаторно, онлайн або виїжджають додому до пацієнта. Ми прагнемо забезпечити наших пацієнтів високоякісним медичним доглядом і широким спектром послуг для підтримки здоров'я і комфортного способу життя.

Дієтолог онлайн

Дієтолог онлайн
Онлайн консультація дієтолога Для тих кто хоче сухуднити, набрати вагу, підібрати здорове харчування

Моя Аптека

Моя Аптека
Моя Аптека – це інтернет-ресурс пошуку та резервування ліків в аптеках на території всієї України. Сервіс дозволяє проводити пошук і резервування ліків в будь-яких аптеках, дає можливість побачити актуальну ціну на препарати та їх аналоги.

Лікітека

Лікітека
Likiteka – це спеціалізований інтернет-довідник, який призначений для практикуючих лікарів, провізорів, фармацевтів, медичних представників, студентів медичних та фармацевтичних навчальних закладів.

AboutYou

AboutYou
AboutYou створений не психологами та не для психологів. Це сервіс для людей, які стикаються з важкими життєвими ситуаціями та психологічними проблемами. Для тих, хто хоче покращити своє життя й почати йому радіти.

Deluxe by Bezvuliak

Deluxe by Bezvuliak
Широкий вибір масажних послуг та професіоналізм наших фахівців приємно здивують навіть масажних гурманів.

Психологічний центр Альфа Генезис

Психологічний центр Альфа Генезис
Центр практичної психології «Альфа-Генезис» в Києві (консультація психолога, психотерапевта, гіпнолога)