Безкоштовний білий каталог українських сайтів. Сайти які допоможуть піклуватись про ваше здоров'я

Сайти 11-20 з 53

Кристал Фарма

Кристал Фарма
Стоматологічні матеріали та інструменти в Україні! Широкий вибір продукції, висока якість та вигідні ціни.

Студія краси Magic Hair

Студія краси Magic Hair
Кератинове вирівнювання, відновлення волосся та реконструкція. Професійні процедури по відновленню волосся від спеціаліста

Центр Neuroflex

Центр Neuroflex
Центр психологічної діагностики і реабілітації Neuroflex (Нейрофлекс) надає послуги психологічного консультування, діагностування, корекції, реабілітації та терапії для дітей та дорослих. Заснований у 2017 році як центр доказової психологічної допомоги, який у своїй роботі орієнтується на міжнародні стандарти, протоколи та кращі практики. Центр пропонує найбільший вибір нейропсихологічних діагностичних тестів в Україні.

ТопМедікал

ТопМедікал
Огляд офтальмолога, перевірка зору, хірургічне лікування катаракти, лазерна хірургія, дитячий офтальмолог, підбір окулярів та лінз, лікування запалень ока, видалення новоутворень повік, консультація пластичного хірурга.

Ангіолайф судинний центр

Ангіолайф судинний центр
Ангіолайф Судинний центр № 1 в Києві і Запоріжжі. Лікування варикозного розширення вен за 1 день БЕЗ хірургічного втручання. Довічна гарантія на проліковану вену.

Тру Нутрішн

Тру Нутрішн
Cпортивне харчування та вітаміни найкращих виробників світу в інтернет-магазині True Nutrition! Висока якість. Широкий асортемент. Прийнятні ціни

Lakshmi Spa

Lakshmi Spa
Ми знову відкриті для Вас! Масаж, хаммам, СПА допоможе вам зняти стрес, наповнитися енергією, любов'ю... Учасникам ЗСУ та ТО: -15хв.безкоштовно масаж ШВЗ або спини. -25% знижка на будь-яку послугу салону, крім акційних. Приймає остеопат.

Nikolov Dental Clinic

Nikolov Dental Clinic
Клініка Ніколов Дентал з 2020 року надає стоматологічні послуги населенню Запоріжжя та приїжджим. Ми використовуємо сучасне обладнання та якісні матеріали, практикуємо уважне ставлення до кожного клієнта.

Студія манікюру Юлії Костенко

Студія манікюру Юлії Костенко
Манікюр Кременчук. Шикарний манікюр в центрі міста лише за півтори години!

Denta Derm

Denta Derm
Увесь спектр стоматологічних послуг та турбота про пацієнтів