Моя Аптека. Аптеки. Здоров'я. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Моя Аптека

Моя Аптека
Моя Аптека – це безкоштовний інтернет-ресурс пошуку та резервування ліків в аптеках на території всієї України. У нашому каталозі знаходиться понад 11 млн пропозицій медикаментів та БАДів. З нами співпрацюють понад 6500 аптек України. Інформація про ціни та наявність ліків оновлюється кожні 20 хвилин. На сайті користувач може дізнатися актуальні ціни на препарати, їх наявність, побудувати маршрут до аптеки на онлайн карті, дізнатися контакти та графік роботи будь-якої аптеки, знайти дешеві аналоги ліків, зробити резерв з додатковою знижкою, дізнатися корисну інформацію з медичного блогу.

Додано:2023-06-20

Переходів:17

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://mypharmacy.com.ua

Лікітека

Likiteka – це спеціалізований інтернет-довідник, який призначений для практикуючих лікарів, провізорів, фармацевтів, медичних представників, студентів медичних та фармацевтичних навчальних закладів.

AboutYou

AboutYou створений не психологами та не для психологів. Це сервіс для людей, які стикаються з важкими життєвими ситуаціями та психологічними проблемами. Для тих, хто хоче покращити своє життя й почати йому радіти.

Deluxe by Bezvuliak

Широкий вибір масажних послуг та професіоналізм наших фахівців приємно здивують навіть масажних гурманів.