Безкоштовний білий каталог українських сайтів. Клініки, сайти які допоможуть піклуватись про ваше здоров'я

Сайти 1-5 з 5

Ангіолайф судинний центр

Ангіолайф судинний центр
Ангіолайф Судинний центр № 1 в Києві і Запоріжжі. Лікування варикозного розширення вен за 1 день БЕЗ хірургічного втручання. Довічна гарантія на проліковану вену.

Лікар ортопед травматолог Роман Горобець

Лікар ортопед травматолог Роман Горобець
Ортопед-травматолог лікує травми та захворювання суглобів, артроскопія, ендопротезування колінного та кульшового суглобів, остеосинтез.

Істина Veritas

Істина Veritas
Основна компетенція клініки - унікальні авторські технології судинної діагностики та відновлення кровопостачання в організмі людини. Оскільки кровообіг - основа життєдіяльності всіх органів і систем людини, то ми навчилися ефективно відновлювати кровопостачання в різних судинних басейнах - мозку, печінки, нирок, кісток та ін.

Клініка Симбіотика

Клініка Симбіотика
Українсько-британська Клініка Симбіотика м. Стрий. Клініка надає медичну допомогу за напрямками - кардіохірургія, кардіологія, хірургія, ортопедія - травматологія, інтервенційна кардіологія, судинна хірургія.

Клініка "Оксфорд Медікал"

Клініка "Оксфорд Медікал"
Приватна клініка з високваліфікованим персоналом та якісними медичними послугами, які вже підтверджені тисячами вдячних та здорових клієнтів. Широкий спектр медичних, діагностичних та косметичних послуг.
  • 1