Медичний Центр «Pulse». Медична допомога. Здоров'я. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Медичний Центр «Pulse»

Медичний Центр «Pulse»
Офіційна мережа медичних центрів первинної медичної допомоги формату «поруч з домом» - «Pulse» охоплює понад 11 приватних медичних центрів в Києві та області. Ваше здоров'я - наш пріоритет, а тому наші лікарі консультують амбулаторно, онлайн або виїжджають додому до пацієнта. Ми прагнемо забезпечити наших пацієнтів високоякісним медичним доглядом і широким спектром послуг для підтримки здоров'я і комфортного способу життя.

У медичних центрах «Pulse» можна отримати консультацію лікарів багатьох спеціальностей (терапевта, педіатра, гастроентеролога, дерматовенеролога, кардіолога, невролога, ортопеда травматолога та ін.), оформити декларацію з сімейним лікарем, пройти обстеження, вакцинуватися та здати всі необхідні аналізи.

Додано:2023-09-18

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Київ

Відвідати сайт:https://pulseclinic.com.ua

Запорізький регіональний протипухлинний центр (ЗРПЦ)

Запорізький регіональний протипухлинний центр (ЗРПЦ) є ключовим медичним закладом, що надає високоспеціалізовану допомогу хворим на рак не лише в Запорізькій області, а й в Україні.

ТопМедікал

Огляд офтальмолога, перевірка зору, хірургічне лікування катаракти, лазерна хірургія, дитячий офтальмолог, підбір окулярів та лінз, лікування запалень ока, видалення новоутворень повік, консультація пластичного хірурга.

Медичне перевезення хворих та інвалідів

Медичне транспортування лежачих хворих та інвалідів, між містами України, по Києву, області, з підйомом на поверхи.