Умови використання

Умови використання

Всі права на прислані тексти, описи, та самі сайти належать їх власникам. 

Адміністрація не несе відповідальності за їх використання третіми особами.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за вміст сайтів, розміщених в каталозі.

Адміністрація сайту не проводить попередню оцінку присланих матеріалів стосовно задоволення вимог чинного законодавства, чиїхось уявлень про прекрасне, чи оцінок. Але ми залишаємо за собою право видаляти/відхиляти ресурси, котрі порушують законодавство, компрометують чиїсь персональні дані чи пропагуюь ненависть до конкретних осіб чи груп. Також ми не можемо гарантувати абсолютної відсутності подібного контенту. В разі потрапляння на такі сайти - пишіть нам, ми намагатимемось все виправити.

Адміністрація класифікує сайт як такий, що може містити інформаційний продукт заборонений для осіб, що не досягли повноліття (18+). Отже, якщо вам немає вісімнадцяти, користуватись сайтом вам заборонено. Якщо вам виповнилось вісімнадцять і ви не хочете, щоб сайтом користувались діти чи молодші родичі, рекомендуємо скористатись будь-якою з численних програм для батьківського контролю.

Адміністрація сайту залишає за собою право публікувати, видаляти чи редагувати будь-які матеріали, що були надіслані користувачами, на свій власний розсуд.

Адміністрація сайту залишає за собою право на використання інформації, що міститься на сайті, за виключенням персональних даних користувачів, на свій власний розсуд.