Запорізький регіональний протипухлинний центр (ЗРПЦ). Медична допомога. Здоров'я. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Запорізький регіональний протипухлинний центр (ЗРПЦ)

Запорізький регіональний протипухлинний центр (ЗРПЦ)
Запорізький регіональний протипухлинний центр (ЗРПЦ відзначається високим ступенем спеціалізації, доступністю передових медичних технологій та підвищеним стандартом обслуговування пацієнтів.
Однією з основних функцій ЗРПЦ є надання комплексної медичної допомоги хворим на рак. Цей центр має велику кількість спеціалізованих відділень, обладнаних сучасними медичними приладами для проведення діагностики, хірургічних втручань, хіміотерапії, радіотерапії та післяопераційного обслуговування. Тут працюють досвідчені онкологи, хірурги, радіологи, які підтримують пацієнтів на кожному етапі лікування.
Діяльність ЗРПЦ не обмежується лише медичними послугами. Центр активно сприяє профілактиці ракових захворювань та лікуванню.

Запорізький регіональний протипухлинний центр є символом здоров'я та надії для тисяч пацієнтів, борючись з раковими захворюваннями та роблячи вагомий внесок у підвищення рівня онкологічної допомоги в регіоні, досягаючи високих результатів лікування.

Додано:2023-10-06

Переходів:2

Моб.версія: Немає

Регіон: Запоріжжя

Відвідати сайт:https://zrpc.zp.ua

Медичний Центр «Pulse»

Офіційна мережа медичних центрів первинної медичної допомоги формату «поруч з домом» - «Pulse» охоплює понад 11 приватних медичних центрів в Києві та області. Ваше здоров'я - наш пріоритет, а тому наші лікарі консультують амбулаторно, онлайн або виїжджають додому до пацієнта. Ми прагнемо забезпечити наших пацієнтів високоякісним медичним доглядом і широким спектром послуг для підтримки здоров'я і комфортного способу життя.

ТопМедікал

Огляд офтальмолога, перевірка зору, хірургічне лікування катаракти, лазерна хірургія, дитячий офтальмолог, підбір окулярів та лінз, лікування запалень ока, видалення новоутворень повік, консультація пластичного хірурга.

Медичне перевезення хворих та інвалідів

Медичне транспортування лежачих хворих та інвалідів, між містами України, по Києву, області, з підйомом на поверхи.