Клініка Симбіотика. Клініки. Здоров'я. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Клініка Симбіотика

Клініка Симбіотика
В українсько-британській клініці Симбіотика м.Стрий виконують операції на серці, коронарне шунтування судин серця, пластика клапанів серця, видалення кісти перикарду, видалення міксом, дефекти міжпередсердної перегородки. Також в напрямку ортопедії-травматології - протезування кульшового суглоба, протезування колінного суглоба, операції на зв’язках, переломи тощо. Виконуються операції на артеріях ніг, аорті.

Додано:2021-04-29

Переходів:3

Моб.версія: Немає

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://www.symbiotyka.ua

Істина Veritas

Основна компетенція клініки - унікальні авторські технології судинної діагностики та відновлення кровопостачання в організмі людини. Оскільки кровообіг - основа життєдіяльності всіх органів і систем людини, то ми навчилися ефективно відновлювати кровопостачання в різних судинних басейнах - мозку, печінки, нирок, кісток та ін.

Клініка "Оксфорд Медікал"

Приватна клініка з високваліфікованим персоналом та якісними медичними послугами, які вже підтверджені тисячами вдячних та здорових клієнтів. Широкий спектр медичних, діагностичних та косметичних послуг.

Лікар ортопед травматолог Роман Горобець

Ортопед-травматолог лікує травми та захворювання суглобів, артроскопія, ендопротезування колінного та кульшового суглобів, остеосинтез.