Істина Veritas. Клініки. Здоров'я. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Істина Veritas

Істина Veritas
Основна компетенція клініки - унікальні авторські технології судинної діагностики та відновлення кровопостачання в організмі людини. Оскільки кровообіг - основа життєдіяльності всіх органів і систем людини, то ми навчилися ефективно відновлювати кровопостачання в різних судинних басейнах - мозку, печінки, нирок, кісток та ін.

Тому маємо такий великий перелік хвороб, які ми лікуємо.

Основний профіль клініки - проблеми кровообігу і мозку із застосуванням комплексного підходу до їх діагностики та ефективного лікування. Наша конкурентна перевага - персоніфікований комплексний підхід до вирішення проблеми хворого і його родичів. Індивідуально орієнтоване лікування і реабілітація з отриманням позитивного кінцевого результату.

Додано:2021-05-27

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Київ

Відвідати сайт:https://inno-health.com

Клініка Симбіотика

Українсько-британська Клініка Симбіотика м. Стрий. Клініка надає медичну допомогу за напрямками - кардіохірургія, кардіологія, хірургія, ортопедія - травматологія, інтервенційна кардіологія, судинна хірургія.

Лікар ортопед травматолог Роман Горобець

Ортопед-травматолог лікує травми та захворювання суглобів, артроскопія, ендопротезування колінного та кульшового суглобів, остеосинтез.

Клініка "Оксфорд Медікал"

Приватна клініка з високваліфікованим персоналом та якісними медичними послугами, які вже підтверджені тисячами вдячних та здорових клієнтів. Широкий спектр медичних, діагностичних та косметичних послуг.