Клініка "Оксфорд Медікал". Клініки. Здоров'я. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Клініка "Оксфорд Медікал"

Клініка "Оксфорд Медікал"
Приватна клініка з високваліфікованим персоналом та якісними медичними послугами, які вже підтверджені тисячами вдячних та здорових клієнтів. Широкий спектр медичних, діагностичних та косметичних послуг.

Клініка Оксфорд Медікал - це більше 700 профільних спеціалістів, котрі щоденно притримуються найвищих стандартів якості лікування та обслуговування.

Додано:2020-10-24

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://oxford-med.com.ua

Клініка Симбіотика

Українсько-британська Клініка Симбіотика м. Стрий. Клініка надає медичну допомогу за напрямками - кардіохірургія, кардіологія, хірургія, ортопедія - травматологія, інтервенційна кардіологія, судинна хірургія.

Істина Veritas

Основна компетенція клініки - унікальні авторські технології судинної діагностики та відновлення кровопостачання в організмі людини. Оскільки кровообіг - основа життєдіяльності всіх органів і систем людини, то ми навчилися ефективно відновлювати кровопостачання в різних судинних басейнах - мозку, печінки, нирок, кісток та ін.

Лікар ортопед травматолог Роман Горобець

Ортопед-травматолог лікує травми та захворювання суглобів, артроскопія, ендопротезування колінного та кульшового суглобів, остеосинтез.