Безкоштовний білий каталог українських сайтів. Курси та Тренінги, освіта, навчальні заклади, курси, реферати

Сайти 1-10 з 11

Навчальний центр Еліна

Навчальний центр Еліна
Навчальний центр «Еліна» в Дніпрі пропонує власні програми навчання для спеціалістів та новачків індустрії краси: курси перукарів, курси манікюру та педикюру, курси масажу, курси депіляції, курси косметолога, курси нарощування вій, курси флористики, курс Перманентного макіяжу.

Міжрегіональний інститут гештальт-терапії та мистецтва

Міжрегіональний інститут гештальт-терапії та мистецтва
Міжрегіональний інститут гештальт-терапії та мистецтва (МІГІС) - це національний лідер на ринку кваліфікованих психологічних послуг і по фаховій підготовці гештальт-терапевтів. Ми створили програму, яка готує професіоналів у сфері психотерапії з 2008 року. Наша программа навчання гештальт-терапевтів в Інституті MIGIS відповідає вимогам Європейської асоціації гештальт-терапії(EAGT) та організаціям NYIGT і SPR.

LanguageSchool, онлайн школа іноземних мов

LanguageSchool, онлайн школа іноземних мов
LanguageSchool - це онлайн-школа іноземних мов, яка пропонує можливості навчання для дорослих та дітей. Наші викладачі розробляють індивідуальні навчальні програми, що дозволяє навчатися у потрібному темпі та досягати поставлених цілей.

Ecole, мовна школа онлайн

Ecole, мовна школа онлайн
Ecole - це унікальна мовна онлайн-школа, яка пропонує неперевершені можливості навчання для дорослих та дітей від 6 років. Наші досвідчені викладачі створюють індивідуальні навчальні плани, які дозволяють нашим студентам навчатися у своєму власному темпі, дозволяючи їм досягати своїх цілей з більшою гнучкістю класного середовища. Ми маємо довгу та успішну історію допомоги нашим студентам у досягненні їхніх цілей, таких як складання IELTS або підготовка до життя за кордоном. З Ecole ви можете бути впевнені, що отримуєте найкращу мовну освіту, яка відповідає вашим індивідуальним потребам. Запишіться сьогодні та почніть навчатися разом з Ecole!

Універум

Універум
UNIVERUM - навчальна платформа Легко та просто опануйте нову професію чи навичку, що допоможе Вам досягти поставлених цілей у житті

Курси від лідера у галузі онлайн навчання в Україні

Курси від лідера у галузі онлайн навчання в Україні
Наша школа дозволяє отримати актуальні та професійні знання у різних сферах юридичної та фінансової діяльності, які допоможуть впевнено будувати кар’єру, знаходити нових партнерів та сміливо братися за кейси будь-якої складності

Уроки вокалу

Уроки вокалу
Індивідуальні уроки сучасного вокалу від професійного педагога ! Уроки вокалу доступні усім: любителям і професіоналам (незалежно від віку). Методики: Сет Ріггс, Крістін Лінклейтер, Біофоника, Мелісса Крос (частково), метод Алекс Шелест, Джеремі Фішер і Гілліан Кейс. - Професійний підхід до кожного учня; - Навчання з нуля; - Підготовка до концертних виступів, вокальних конкурсів і фестивалів; - Підготовка пісні до запису на професійній студії звукозапису; - Уроки вокалу по Skype.

фаткін скул

фаткін скул
Перші в Україні відеокурси підготовки до ЗНО та ЄВІ з англійської мови.

Курси Кривий Ріг та Україна

Курси Кривий Ріг та Україна
Курси польської мови для дітей та дорослих, в групах та індивідуально. Курси англійської мови з репетитором та в групах, очно та онлайн. Курси оператора ПК, СЕО, інтернет маркетинг, створення сайтів. Постійний запис на очні та онлайн курси. Сертифікат по закінченню.

Маурици Северин - експерт публічних виступів

Маурици Северин - експерт публічних виступів
Маурици Северин - експерт публічних виступів. Курси з публічних виступів в Луцьку та Києві.
  • 1
  • 2