Універум. Курси та Тренінги. Освіта. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Універум

Універум
Міжнародна бізнес-школа. Вже 5 років ми допомагаємо професійно розвиватись. Корисні навички, зручний формат, лектори-практики. Курси з HR, Менеджменту, Маркетингу. Актуальні знання. Диплом/Сертифікат. Бізнес-освіта. Лектори-практики.

Додано:2023-01-28

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://uni-verum.com

Курси від лідера у галузі онлайн навчання в Україні

Наша школа дозволяє отримати актуальні та професійні знання у різних сферах юридичної та фінансової діяльності, які допоможуть впевнено будувати кар’єру, знаходити нових партнерів та сміливо братися за кейси будь-якої складності

Ecole, мовна школа онлайн

Ecole - це унікальна мовна онлайн-школа, яка пропонує неперевершені можливості навчання для дорослих та дітей від 6 років. Наші досвідчені викладачі створюють індивідуальні навчальні плани, які дозволяють нашим студентам навчатися у своєму власному темпі, дозволяючи їм досягати своїх цілей з більшою гнучкістю класного середовища. Ми маємо довгу та успішну історію допомоги нашим студентам у досягненні їхніх цілей, таких як складання IELTS або підготовка до життя за кордоном. З Ecole ви можете бути впевнені, що отримуєте найкращу мовну освіту, яка відповідає вашим індивідуальним потребам. Запишіться сьогодні та почніть навчатися разом з Ecole!

LanguageSchool, онлайн школа іноземних мов

LanguageSchool - це онлайн-школа іноземних мов, яка пропонує можливості навчання для дорослих та дітей. Наші викладачі розробляють індивідуальні навчальні програми, що дозволяє навчатися у потрібному темпі та досягати поставлених цілей.