Маурици Северин - експерт публічних виступів. Курси та Тренінги. Освіта. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Маурици Северин - експерт публічних виступів

Маурици Северин - експерт публічних виступів
Автор Системи S.T.P. („System Skutecznego Treningu Prezentera” – Система Ефективного Навчання Промовців). Один із найкращих експертів Європи в галузі публічних виступів. Спеціалізується в невербальній комунікації і мові тіла. Свої методи навчання базує на американських і німецьких дослідженнях. Однак, враховує також власні дослідження на тему достовірності ведучих і мови тіла в очах публіки, розпочаті в 2012 році і доровнювані з кожним роком. Використовує також власний досвід – має на рахунку кілька тисяч публічних виступів, для публіки від кількох десятків слухачів до величезної кількатисячної аудиторії. Коментує мову тіла і комункацію для телебачення TVN „Факти”, Польского Радіо, інтернет-порталів dziennik.pl, ONET.pl., WP.pl, Wprost, RP.pl.

Починаючи з 2010 року займається науковою і викладацькою діяльністю. Викладач „Автопрезентації і публічних виступів” в Інституті Післядипломної освіти, а також „Соціальної комунікації” на відділі Журналістики i PR в Університеті Економіки. Викладач „Соціальної комунікації” в WSBiO i в WSZiP в Варшаві.

Зреалізував понад 2000 семінарів, курсів і тренінгів. Найчастіше навчає топ менеджерів фірм, а також керівників державних установ: міністрів, воєвод, мерів, губернаторів і їх помічників. Тренує послів, сенаторів і європослів.

Навчав також священників і єпископів, ув’язнених і охоронців в’язниці, державних охоронців і поліцейських, прикордонників, дипломатів, інформатиків, тренерів і викладачів.

Розуміє своїх клієнтів. В своїй 25-річній кар’єрі пройшов шлях від звичайного працівника до мільйонера.

Професійний досвід, тобто розуміння потреб участників тренінгів на різних посадах.

Пройшов шлях від працівника Інформаційного Центру Уряду до посади віце-мера в Варшаві. Протягом 3 каденцій був депутатом місцевої ради в Варшаві. Був доповідачем в політичних і громадських організаціях, наприклад найбільшого польского соціального лоббіста – PZD (Polski Związek Działkowców). Очолював прес-центр колишнього Маршала Сейму – пана Марка Боровського. Був PR-менеджером в SEKA S.A. i RAGE RACE 2010, директором відділу продажу в Ricco і керівником проекту в Raabe Verlags.

Протягом 10 років очолював власну фірму Варшавськa Групa Консультантів PR. Від 2020 року фірма носить назву „SEWERYN SZKOLENIA”. Організатор плебісциту „Адміністрація приязна для Преси i Громадськості”.

Випускник Інституту Журналістики і Політичних Наук Варшавського Університету і стипендіат Університету Гумбольдтів в Берліні. Колишній аспірант на Кафедрі Менеджменту в Університеті імені Леона Козьмінського в Варшаві. Випускник Національного Центру Європейської Освіти, а також Школи Міжнародних Відносин IPB. Закінчив Школу Громадських і Політичних Лідерів Фонду Шумана.

Додано:2021-08-09

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://maurycyseweryn.in.ua

Курси Кривий Ріг та Україна

Курси польської мови для дітей та дорослих, в групах та індивідуально. Курси англійської мови з репетитором та в групах, очно та онлайн. Курси оператора ПК, СЕО, інтернет маркетинг, створення сайтів. Постійний запис на очні та онлайн курси. Сертифікат по закінченню.

фаткін скул

Перші в Україні відеокурси підготовки до ЗНО та ЄВІ з англійської мови.

Уроки вокалу

Індивідуальні уроки сучасного вокалу від професійного педагога ! Уроки вокалу доступні усім: любителям і професіоналам (незалежно від віку). Методики: Сет Ріггс, Крістін Лінклейтер, Біофоника, Мелісса Крос (частково), метод Алекс Шелест, Джеремі Фішер і Гілліан Кейс. - Професійний підхід до кожного учня; - Навчання з нуля; - Підготовка до концертних виступів, вокальних конкурсів і фестивалів; - Підготовка пісні до запису на професійній студії звукозапису; - Уроки вокалу по Skype.