Навчальний центр Еліна. Курси та Тренінги. Освіта. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Навчальний центр Еліна

Навчальний центр Еліна
Навчальний центр «Еліна» сьогодні – це 10 штатних викладачів, 3 адміністратора та власні програми навчання наступних напрямків: курси перукарів, курси манікюру та педикюру, курси масажу, курси депіляції, курси косметолога, курси нарощування вій, курси флористики, курс Перманентного макіяжу. Майбутні фахівці б'юті-індустрії повинні отримувати професійну практичну підготовку - в нашій програмі їй приділено 99% часу! Ми забезпечуємо професійну підготовку для майбутніх спеціалістів індустрії краси, працюючи у цій сфері 9 років! За цей час ми випустили понад 2100 задоволених учнів, які успішно застосовують отримані знання на практиці.

Додано:2023-06-22

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://elina-school.dp.ua

Міжрегіональний інститут гештальт-терапії та мистецтва

Міжрегіональний інститут гештальт-терапії та мистецтва (МІГІС) - це національний лідер на ринку кваліфікованих психологічних послуг і по фаховій підготовці гештальт-терапевтів. Ми створили програму, яка готує професіоналів у сфері психотерапії з 2008 року. Наша программа навчання гештальт-терапевтів в Інституті MIGIS відповідає вимогам Європейської асоціації гештальт-терапії(EAGT) та організаціям NYIGT і SPR.

LanguageSchool, онлайн школа іноземних мов

LanguageSchool - це онлайн-школа іноземних мов, яка пропонує можливості навчання для дорослих та дітей. Наші викладачі розробляють індивідуальні навчальні програми, що дозволяє навчатися у потрібному темпі та досягати поставлених цілей.

Ecole, мовна школа онлайн

Ecole - це унікальна мовна онлайн-школа, яка пропонує неперевершені можливості навчання для дорослих та дітей від 6 років. Наші досвідчені викладачі створюють індивідуальні навчальні плани, які дозволяють нашим студентам навчатися у своєму власному темпі, дозволяючи їм досягати своїх цілей з більшою гнучкістю класного середовища. Ми маємо довгу та успішну історію допомоги нашим студентам у досягненні їхніх цілей, таких як складання IELTS або підготовка до життя за кордоном. З Ecole ви можете бути впевнені, що отримуєте найкращу мовну освіту, яка відповідає вашим індивідуальним потребам. Запишіться сьогодні та почніть навчатися разом з Ecole!