Міжрегіональний інститут гештальт-терапії та мистецтва. Курси та Тренінги. Освіта. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Міжрегіональний інститут гештальт-терапії та мистецтва

Міжрегіональний інститут гештальт-терапії та мистецтва
Міжрегіональний інститут гештальт-терапії та мистецтва (МІГІС) - перший інститут гештальт-терапії в Україні. Чесно кажучи, ми досі сперечаємося про точну дату старту... Річ у тім, що перші навчальні програми наші тренери почали проводити ще 2000 року, а сам інститут почав працювати 2008 році.

Додано:2023-06-13

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Дніпро

Відвідати сайт:https://www.migis.ua

Навчальний центр Еліна

Навчальний центр «Еліна» в Дніпрі пропонує власні програми навчання для спеціалістів та новачків індустрії краси: курси перукарів, курси манікюру та педикюру, курси масажу, курси депіляції, курси косметолога, курси нарощування вій, курси флористики, курс Перманентного макіяжу.

LanguageSchool, онлайн школа іноземних мов

LanguageSchool - це онлайн-школа іноземних мов, яка пропонує можливості навчання для дорослих та дітей. Наші викладачі розробляють індивідуальні навчальні програми, що дозволяє навчатися у потрібному темпі та досягати поставлених цілей.

Ecole, мовна школа онлайн

Ecole - це унікальна мовна онлайн-школа, яка пропонує неперевершені можливості навчання для дорослих та дітей від 6 років. Наші досвідчені викладачі створюють індивідуальні навчальні плани, які дозволяють нашим студентам навчатися у своєму власному темпі, дозволяючи їм досягати своїх цілей з більшою гнучкістю класного середовища. Ми маємо довгу та успішну історію допомоги нашим студентам у досягненні їхніх цілей, таких як складання IELTS або підготовка до життя за кордоном. З Ecole ви можете бути впевнені, що отримуєте найкращу мовну освіту, яка відповідає вашим індивідуальним потребам. Запишіться сьогодні та почніть навчатися разом з Ecole!