Медичне перевезення хворих та інвалідів. Медична допомога. Здоров'я. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Медичне перевезення хворих та інвалідів

Медичне перевезення хворих та інвалідів
Медичне транспортування лежачих хворих та інвалідів, між містами України, по Києву, області, з підйомом на поверхи - додому, на обстеження, між лікарнями, на планову госпіталізацію. Транспортування проводиться від ліжка до ліжка. В автомобілях необхідне медичне обладнання та медикаменти, досвідчений фельдшер або лікар якісне опалення, кондиціонер, клімат-контроль. Різний транспорт - санітарний, медичну допомогу, реанімобіль, з відповідними кваліфікованими медичними бригадами, які мають багаторічний досвід роботи.

Додано:2021-04-08

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://med.avto-zakaz.com.ua

ТопМедікал

Огляд офтальмолога, перевірка зору, хірургічне лікування катаракти, лазерна хірургія, дитячий офтальмолог, підбір окулярів та лінз, лікування запалень ока, видалення новоутворень повік, консультація пластичного хірурга.

Медичний Центр «Pulse»

Офіційна мережа медичних центрів первинної медичної допомоги формату «поруч з домом» - «Pulse» охоплює понад 11 приватних медичних центрів в Києві та області. Ваше здоров'я - наш пріоритет, а тому наші лікарі консультують амбулаторно, онлайн або виїжджають додому до пацієнта. Ми прагнемо забезпечити наших пацієнтів високоякісним медичним доглядом і широким спектром послуг для підтримки здоров'я і комфортного способу життя.

Запорізький регіональний протипухлинний центр (ЗРПЦ)

Запорізький регіональний протипухлинний центр (ЗРПЦ) є ключовим медичним закладом, що надає високоспеціалізовану допомогу хворим на рак не лише в Запорізькій області, а й в Україні.