Безкоштовний білий каталог українських сайтів. Нерухомість, будівництво, забудовники, ріелтори

Сайти 1-10 з 13

Всі квартири в одному місці

Всі квартири в одному місці
Професіоналізм і досвід. Ми - команда професіоналів, яка має багаторічний досвід у сфері оренди і продажу квартир. Наші агенти добре знайомі з ринком нерухомості, завжди в курсі актуальних трендів і правових аспектів. Завдяки цьому ми знаходимо найкращі пропозиції для наших клієнтів і допомагаємо їм прийняти обдумане та обачне рішення при покупці або оренді житла.

Будівництво та виготовлення МАФ у місті Київ

Будівництво та виготовлення МАФ у місті Київ
Компанія "BUILD UKRAINE" є лідером у будівництві та виготовленні малоархітектурних форм (МАФів) у Києві. Ми спеціалізуємося на повному циклі робіт, включаючи проектування, виробництво та будівництво МАФів різної складності. Наша команда висококваліфікованих фахівців гарантує високу якість та швидкість виконання проектів. Ми пропонуємо різні види МАФів, включаючи кіоски, торгові павільйони, та зупиночні комплекси. Звертайтеся до нас, і ми з радістю втілимо ваші ідеї в реальність та зробимо ваш бізнес ще успішнішим.

ЖК Фемілі 2

ЖК Фемілі 2
ЖК Family 2 – комфортабельний житловий комплекс, розташований у центрі с. Гатне Київської області. Південний напрямок від Києва Одеською трасою. Комплекс знаходиться за 10 хвилин від метро Теремки на громадському транспорті.

АртСтройдом

АртСтройдом
Компанія АртСтройдом надає консультації архітектора і послуги з розробки проектів будівництва приватних будинків та благоустрою навколишньої території дизайну інтер’єру в Дніпрі.

Товариство "Відважних"

Товариство "Відважних"
Товариство «Відважних» - група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще.

ТОВ «БМК «АТЛАНТ»

ТОВ «БМК «АТЛАНТ»
Власне житло в Полтаві — це крок до здійснення своєї мрії і дуже важливо обрати саме того забудовника, який гарантує якість та надійність проєкту. ТОВ “БМК «АТЛАНТ» – це професійний розробник проєктів житлових комплексів в найкращих районах міста Полтави. Наша компанія може запропонувати Вам купити квартиру в Полтаві за вигідною ціною. Наші проєкти є новітніми та європейськими. Ми йдемо в ногу з часом і пропонуємо Вам житло в Полтаві про яке Ви завжди мріяли, від надійного забудовника. Нашим незмінним принципом роботи є дотримання термінів будівництва та здача будинка в експлуатацію вчасно і саме тому нам довіряють полтавці.

Ремонтна Компанія "Рівень" Хмельницький

Ремонтна Компанія "Рівень" Хмельницький
Ремонтно-будівельна компанія широкого профілю в Хмельницькому та області

Послуги БТІ м.Київ та Київська область

Послуги БТІ м.Київ та Київська область
Технічна інвентаризація об'єктів нерухомості в Києві та Київській області

Житомирська архітектурно-планувальна майстерня

Житомирська архітектурно-планувальна майстерня
Проектна організація що працює по всій території Україні та охоплює різноманітні напрямки архітектури та інженерії. Також, підприємство виконує проекти з підвищення енергоефективності в бюджетній сфері, та термомодернізації навчальних закладів.

Агенція нерухомості Бай хаус

Агенція нерухомості Бай хаус
Займаємося продажом та орендою всіх типів нерухомості в Закарпатській та Івано-франківській областях.
  • 1
  • 2