Ремонтна Компанія "Рівень" Хмельницький. Нерухомість. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Ремонтна Компанія "Рівень" Хмельницький

Ремонтна Компанія "Рівень" Хмельницький
Компанія з ремонту квартир, будинків, офісів, нежитлових приміщень. Капітальний, косметичний ремонт будь-якої складності. Будівництво приватних будинків, котеджів, особняків. Демонтаж і монтаж електроповодки, вентиляції, сантехнічного обладнання; оздоблювальні роботи.

Додано:2022-09-21

Переходів:2

Моб.версія: Так

Регіон: Хмельницький

Відвідати сайт:https://remontkhmelnytskyi.com

Послуги БТІ м.Київ та Київська область

Технічна інвентаризація об'єктів нерухомості в Києві та Київській області

ТОВ «БМК «АТЛАНТ»

Власне житло в Полтаві — це крок до здійснення своєї мрії і дуже важливо обрати саме того забудовника, який гарантує якість та надійність проєкту. ТОВ “БМК «АТЛАНТ» – це професійний розробник проєктів житлових комплексів в найкращих районах міста Полтави. Наша компанія може запропонувати Вам купити квартиру в Полтаві за вигідною ціною. Наші проєкти є новітніми та європейськими. Ми йдемо в ногу з часом і пропонуємо Вам житло в Полтаві про яке Ви завжди мріяли, від надійного забудовника. Нашим незмінним принципом роботи є дотримання термінів будівництва та здача будинка в експлуатацію вчасно і саме тому нам довіряють полтавці.

Товариство "Відважних"

Товариство «Відважних» - група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще.