ЖК Фемілі 2. Нерухомість. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

ЖК Фемілі 2

ЖК Фемілі 2
ЖК Family 2 – комфортабельний житловий комплекс, розташований у центрі с. Гатне Київської області. Південний напрямок від Києва Одеською трасою. Комплекс знаходиться за 10 хвилин від метро Теремки на громадському транспорті.

У пішій доступності торговий центр “Мегамаркет”, магазини, готелі, ресторани, аптеки та ін.

Для найменших на ваш вибір дитячі садки, дитячі центри креативного розвитку.

Загальноосвітня школа “Гатненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гатненської сільської ради” а також приватні школи.

Закрита відпочинкова зона, спортивні майданчики, паркінг – це лише частина розвиненої інфраструктури.

24/7/365 відеоспостереження за периметром, що гарантує оперативне реагування у разі непередбачених ситуацій.

Додано:2023-05-02

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://zhk.family

АртСтройдом

Компанія АртСтройдом надає консультації архітектора і послуги з розробки проектів будівництва приватних будинків та благоустрою навколишньої території дизайну інтер’єру в Дніпрі.

Будівництво та виготовлення МАФ у місті Київ

Компанія "BUILD UKRAINE" є лідером у будівництві та виготовленні малоархітектурних форм (МАФів) у Києві. Ми спеціалізуємося на повному циклі робіт, включаючи проектування, виробництво та будівництво МАФів різної складності. Наша команда висококваліфікованих фахівців гарантує високу якість та швидкість виконання проектів. Ми пропонуємо різні види МАФів, включаючи кіоски, торгові павільйони, та зупиночні комплекси. Звертайтеся до нас, і ми з радістю втілимо ваші ідеї в реальність та зробимо ваш бізнес ще успішнішим.

Всі квартири в одному місці

Професіоналізм і досвід. Ми - команда професіоналів, яка має багаторічний досвід у сфері оренди і продажу квартир. Наші агенти добре знайомі з ринком нерухомості, завжди в курсі актуальних трендів і правових аспектів. Завдяки цьому ми знаходимо найкращі пропозиції для наших клієнтів і допомагаємо їм прийняти обдумане та обачне рішення при покупці або оренді житла.