АртСтройдом. Нерухомість. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

АртСтройдом

АртСтройдом
Компанія АртСтройдом надає консультації архітектора і послуги з розробки проектів будівництва приватних будинків і котеджів, офісів, об’єктів комерційної нерухомості, благоустрою навколишньої території та дизайну інтер’єру в Дніпрі.

Додано:2023-04-19

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Дніпро

Відвідати сайт:https://artstroydom.com

ЖК Фемілі 2

ЖК Family 2 – комфортабельний житловий комплекс, розташований у центрі с. Гатне Київської області. Південний напрямок від Києва Одеською трасою. Комплекс знаходиться за 10 хвилин від метро Теремки на громадському транспорті.

Будівництво та виготовлення МАФ у місті Київ

Компанія "BUILD UKRAINE" є лідером у будівництві та виготовленні малоархітектурних форм (МАФів) у Києві. Ми спеціалізуємося на повному циклі робіт, включаючи проектування, виробництво та будівництво МАФів різної складності. Наша команда висококваліфікованих фахівців гарантує високу якість та швидкість виконання проектів. Ми пропонуємо різні види МАФів, включаючи кіоски, торгові павільйони, та зупиночні комплекси. Звертайтеся до нас, і ми з радістю втілимо ваші ідеї в реальність та зробимо ваш бізнес ще успішнішим.

Товариство "Відважних"

Товариство «Відважних» - група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще.