Warmhouse - інтернет-магазин камінів, печей та димоходів. Торгівля. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Warmhouse - інтернет-магазин камінів, печей та димоходів

Warmhouse - інтернет-магазин камінів, печей та димоходів
Більше 8 років ми займаємося реалізацією та монтажем камінів та димоходів на ринку України.За цей період ми навчилися надавати консультації в питаннях вибору і встановлення обігрівального обладнання, які підкріплені практичним досвідом.
Вибираючи обладнання для обігріву будинку, комерційного чи складського приміщення слід враховувати всі характеристики об’єкту, який планується опалювати.
Саме тому, ми максимальну увагу приділяємо вибору обладнання з найбільш відповідними технічними параметрами. Ми враховуємо всі особливості монтажу, які б забезпечили ВАМ як естетичне задоволення так і ефективний підігрів приміщення.
Важливо розуміти, що неякісний димохід котрий не відповідає відповідним вимогам обігрівальними приладами довго не прослужить, а головне може нести небезпеку в процесі експлуатації для власників житла!

Працюючи із нами Ви отримуєте:
- індивідуальний підхід до кожного замовника;
- вичерпну консультацію;
- ведення всього циклу виконання замовлення;
- гарантійні терміни на куплену продукцію;
- задоволення від нашої співпраці!

Додано:2023-02-08

Переходів:2

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://warmhouse.com.ua

Димохід з нержавійки. Труба для котла камина

Великий вибір димоходів для твердопаливного котла, димоходів з нержавіючої сталі

Аюрведа для Тебе

"Аюрведа для тебе" - це спеціалізований інтернет-магазин аюрведичних препаратів, в якому ви можете придбати за доступними цінами товари, вироблені безпосередньо в Індії

Виробництво і реалізація лабораторних засобів для in vitro діагностики

ТОВ «МедБіоАльянс» - український постачальник медичних засобів швидкої діагностики in vitro. Вже більше 10 років ми працюємо забезпечуючи клініки, лабораторії та людей діагностичними тестами, що дозволяють визначити хворобу та вчасно призначити потрібне лікування.