Виробництво і реалізація лабораторних засобів для in vitro діагностики. Торгівля. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Виробництво і реалізація лабораторних засобів для in vitro діагностики

Виробництво і реалізація лабораторних засобів для in vitro діагностики
ТОВ «МедБіоАльянс» - український постачальник медичних засобів швидкої діагностики in vitro. Вже більше 10 років ми працюємо забезпечуючи клініки, лабораторії та людей діагностичними тестами, що дозволяють визначити хворобу та вчасно призначити потрібне лікування.

Вся продукція нашої компанії виготовляється за міжнародними стандартами та сертифікована у відповідності до чинного законодавства України*. Для забезпечення відповідного рівня якості ми співпрацюємо з кращими світовими виробниками діагностичних реагентів, а також дотримуємось необхідних стандартів у виробництві**.

*Продукція, що виробляється відповідає вимогам Технічного регламенту щодо медичних виробів для діагностики in vitro, затвердженого Постановою КМУ №754 від 02.10.2013р.
**На підприємстві впроваджена та підтримується система управління якістю згідно ДСТУ EN ISO 13485:2018.

В нашому інтернет-магазині представлено понад 70 видів швидких тестів у 8 різних категоріях захворювань, як для домашнього, так і для професійного використання в медичних установах.

Додано:2023-01-27

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://medbioshop.com.ua

Nana Ceramics

Компанія Nana CERAMICS веде свою діяльність з 1999 року. Основним напрямком компанії є виробництво керамічних квіткових горщиків, ваз і кашпо. Наш головний пріоритет-постійне зростання фахівців, технологій і створення нового асортименту.

Stanlia

Ви шукаєте товари для дому, побутову чи іншу техніку? А може, ви якраз підбираєте аксесуари? Тоді ласкаво просимо до інтернет-магазину Stanlia! Все, що ви шукаєте, є саме тут.

Аюрведа для Тебе

"Аюрведа для тебе" - це спеціалізований інтернет-магазин аюрведичних препаратів, в якому ви можете придбати за доступними цінами товари, вироблені безпосередньо в Індії