Димохід з нержавійки. Труба для котла камина. Торгівля. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Димохід з нержавійки. Труба для котла камина

Димохід з нержавійки. Труба для котла камина
Компанія “Топка” надає повний комплекс послуг пов’язаних з продажем та установкою димоходів з нержавіючої сталі. Продукція Димком Львів. Димоходи є оптимальним рішенням для відводу диму і продуктів згоряння від сучасних котлів , камінів , пічного обладнання , на загальнодоступні види палива дерево , газ , брикети , тріска, пелети біомаса. За допомогою модульних труб з нержавіючої сталі можна інтегрувати як в початкові стадії будівництва, так і в уже готові об’єкти житлового й комерційного призначення.

Виготовляються з аустенітних сталей високої якості марок (AISI 316L, AISI 309, AISI 304). Дані марки стійкі до впливу високих температур, агресивних кислот, корозії. Це забезпечує довговічність димохідної системи. В наявності є керамічні труби для димоходів Українського та Польського виробництва.

Велика номенклатура елементів і комплектуючих для модульних труб дозволяє створювати автономні системи димовидалення будь-якої протяжності, діаметра і конструкції.

Вся продукція сертифікована.

Додано:2023-02-08

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://topkadymohody.com.ua

Warmhouse - інтернет-магазин камінів, печей та димоходів

Каміни, топки і димоходи провідних виробників. Кращі ціни на камінні топки у Львові та Україні. Якісні чавунні і сталеві топки від виробника.

Аюрведа для Тебе

"Аюрведа для тебе" - це спеціалізований інтернет-магазин аюрведичних препаратів, в якому ви можете придбати за доступними цінами товари, вироблені безпосередньо в Індії

Виробництво і реалізація лабораторних засобів для in vitro діагностики

ТОВ «МедБіоАльянс» - український постачальник медичних засобів швидкої діагностики in vitro. Вже більше 10 років ми працюємо забезпечуючи клініки, лабораторії та людей діагностичними тестами, що дозволяють визначити хворобу та вчасно призначити потрібне лікування.