Аюрведа для Тебе. Торгівля. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Аюрведа для Тебе

Аюрведа для Тебе
"Аюрведа для тебе" - це спеціалізований інтернет-магазин аюрведичних препаратів, в якому ви можете придбати за доступними цінами товари, вироблені безпосередньо в Індії. Ми постаралися зробити описи препаратів доступними та розташувати їх у каталозі так, щоб ви змогли легко знайти потрібні. В асортименті нашого каталогу представлені препарати виключно від відомих індійських брендів, перевірених роками успішної роботи. Усі препарати мають новий термін придатності. У нашому магазині «Аюрведа для тебе» - ми будемо ділитися накопиченими знаннями, представляти вам найкращі аюрведичні засоби та рекомендації щодо їх застосування, допоможемо вам визначитися з вашою природною конституцією, а також виявити порушення, що спричиняють хворобу. За вашою заявкою ми зможемо проконсультувати вас щодо підбору лікарських засобів та необхідної дієти. Кожна людина унікальна і підбирати схему лікування або профілактики також необхідно індивідуально. Наші фахівці нададуть грамотну консультацію щодо підбору препаратів залежно від вашого конкретного випадку. Окрім консультацій щодо препаратів, ми із задоволенням розповімо вам про правильне харчування та про важливість розпорядку дня, оскільки це є складовою аюрведичної терапії.

Додано:2023-02-07

Переходів:2

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://ayurveda4you.com.ua

Warmhouse - інтернет-магазин камінів, печей та димоходів

Каміни, топки і димоходи провідних виробників. Кращі ціни на камінні топки у Львові та Україні. Якісні чавунні і сталеві топки від виробника.

Димохід з нержавійки. Труба для котла камина

Великий вибір димоходів для твердопаливного котла, димоходів з нержавіючої сталі

Виробництво і реалізація лабораторних засобів для in vitro діагностики

ТОВ «МедБіоАльянс» - український постачальник медичних засобів швидкої діагностики in vitro. Вже більше 10 років ми працюємо забезпечуючи клініки, лабораторії та людей діагностичними тестами, що дозволяють визначити хворобу та вчасно призначити потрібне лікування.