Top Stride. Інтернет-магазини. Інтернет. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Top Stride

Top Stride
Top Stride в цифрах:
4 000+ найменувань в каталозі
5 робочих днів в кожному тижні
24 години на збірку і відправку замовлення
14 днів на повернення і обмін продукції
30 хвилин середній час відповіді по заявці
Які пріоритети ми вибираємо в роботі:

Клієнт і його запит. Ми не впарювати додаткову продукцію, яка не намагаємося продати більше або дорожче. Наші консультанти завжди чітко чують запит покупця і підбирають кілька варіантів найбільш відповідний товарів. Вам залишається тільки вказати, яка з пропозицій вам імпонує найбільше.

Стабільність і надійність. Наші ціни в євро стабільні вже більше 5 років. Які б скачки не відбувалися в економіці світу і країни, у нас все під контролем. В день оформлення замовлення ваша ціна фіксується і залишається незмінною для кожного конкретного покупця.

Швидке обслуговування. Будь-яке замовлення обробляється, збирається, пакується і відправляється в перші 24 години після підтвердження. Ви можете організувати доставку до певної дати, і бути спокійним, що всі встигне прийти.

Ми завжди даємо гарантії на всю продану продукцію.
Наш асортимент сьогодні становить понад 4 000 найменувань, серед яких імпортні сходи, продукція преміум-якості і варіанти, необхідні в кожному будинку або офісі. Ми допоможемо у всьому розібратися, все вибрати і купити за найвигіднішими цінами.

Додано:2022-05-19

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://topstride.com.ua

Лофт Львів

Loft - інтернет-магазин унікальних та сучасних столів. Нашою метою є виробництво та продаж якісних та довговічних меблів з натуральних матеріалів.

Укрвет

Ветеринарне діагностичне, лабораторне, хірургічне устаткування та обладнання для тваринницьких комплексів

Електро Партнер

Електротехнічне обладнання, безперебійне електропостачання, стабілізатори напруги сонячного заряду, сонячні батареї та панелі, генератори електричного струму, стабілізатори напруги.