Електро Партнер. Інтернет-магазини. Інтернет. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Електро Партнер

Електро Партнер
Ми маємо величезний досвід продажу електротехнічного обладнання, необхідного для забезпечення безперебійного електропостачання будинків, квартир, дач, офісної техніки, портативного електротехнічного обладнання тощо. У нашому каталозі є сонячні інвертори (підвищуючі трансформатори), джерела безперебійного живлення (ДБЖ); тягові гелеві, літієві та AGM акумуляторні батареї; стабілізатори напруги сонячного заряду, сонячні батареї та панелі, генератори електричного струму, стабілізатори напруги.
Наша компанія надає офіційну гарантію від виробників на всю продукцію, представлену в нашому каталозі. Наші менеджери спеціально навчені консультуванню у сфері електротехнічного обладнання. Ми завжди привітні до клієнтів та готові якісно та інформативно надати інформацію, щоб відвідувач нашого інтернет-магазину зміг визначитися з вибором та витратити гроші на те, що дійсно йому необхідно. Інтернет-магазин "Електро Партнер" знаходиться на ринку з 2013 року.

Додано:2022-05-12

Переходів:1

Моб.версія: Немає

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://elptr.com

Безпека Клуб

1-й маркетплейс систем безпеки, де Ви можете отримати консультацію від експертів з безпеки, придбати обладнання, замовити установку, отримати гарантію та технічний супровід. Є відкритою платформою для взаємодії постачальників, інсталяторів і споживачів товарів та послуг з безпеки.

Гіпсові фігурки

Гіпсові фігурки ручної роботи. Набір гіпсових фігурок для розмальовування. Цікаво та весело проведений час за незвичним завданням порадує вас своїм результатом. Дітки в захваті - перевірено досвідом.

Coffeo

Каву в капсулах відомих європейських виробників, набори капсульної кави та кавові аксесуари пропонує для вас інтернет-магазин «Coffeo».