Укрвет. Інтернет-магазини. Інтернет. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Укрвет

Укрвет
Купити ветеринарне обладнання у нас - це значить, забезпечити високу ефективність роботи і відмінну окупність вкладень. Поставки товарів здійснюються від компаній, продукція яких добре зарекомендувала себе у всьому світі. Гарантія на обладнання становить від 12 до 24 місяців. Також ми здійснюємо сервісне обслуговування і ремонт медичного і ветеринарного обладнання.

В асортименті - відмінний вибір товарів для тваринницьких комплексів. Тут є все необхідне для допомоги породіллі, догляду за молодняком і його правильного вирощування. Наприклад, ви зможете замовити інфрачервоні лампи, інструменти для визначення вмісту імуноглобулінів в молозиві, пристрої для видалення рогів та ін.

Як прямий постачальник, компанія «Укрвет» забезпечує оптимальну ціну ветеринарного обладнання при гарантії автентичності та високої якості товарів. Є й додаткові можливості покупки за зниженою ціною. Наприклад, в рамках рекламних акцій або великого замовлення, вартість, в порівнянні з вихідною, може значно знижуватися.

Додано:2022-05-27

Переходів:2

Моб.версія: Так

Регіон: Київ

Відвідати сайт:https://ukrvet.com.ua

Лофт Львів

Loft - інтернет-магазин унікальних та сучасних столів. Нашою метою є виробництво та продаж якісних та довговічних меблів з натуральних матеріалів.

Top Stride

TOP STRIDE - магазин сходів і товарів для дому та офісу До замовлення доступні більше 4 000 найменувань! Спеціалізуємося на сходах для внутрішньої і зовнішньої установки на другий поверх. Додатково пропонуємо тисячі найменувань для дітей і дорослих, будинки, офісу, роботи, навчання, відпочинку і розвитку. З нашим каталогом створите комфорт в будинку, підберете подарунки, порадуєте дітей і вирішите ще сотні побутових завдань. У нас свої постачальники, відправки по всьому буднях і уважні консультанти.

SmartEra - магазин аксесуарів для смартфонів і не тільки

SmartEra – це інтернет-магазин аксесуарів для телефонів, планшетів, розумних годинників.