Центр Neuroflex. Консультації спеціалістів. Здоров'я. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Центр Neuroflex

Центр Neuroflex
Центр психологічної діагностики і реабілітації Neuroflex (Нейрофлекс) надає послуги психологічного консультування, діагностування, корекції, реабілітації та терапії для дітей та дорослих. Заснований у 2017 році як центр доказової психологічної допомоги, який у своїй роботі орієнтується на міжнародні стандарти, протоколи та кращі практики. Центр пропонує найбільший вибір нейропсихологічних діагностичних тестів в Україні.
Із центром співпрацюють клінічні та медичні психологи, психіатри, нейропсихологи, поведінкові терапевти, логопеди, психотерапевти. Робота із клієнтами відбувається як на базі центру у Києві, так і онлайн для будь-кого в Україні та за її межами. Низка послуг може надаватися англійською мовою.
Центр спеціалізується на діагностуванні та корекції наступних психічних розладів: розлад аутиистичного спектру (РАС), розлад дефіциту уваги та гіперактивності (РДУГ), розлади навичок навчання (дислексія, дисграфія, дискалькулія), розлади розвитку мовлення, когнітивний дефіцит та інші розлади нейропсихологічного розвитку. Також надає послуги з нейрореабілітації (відновленню) когнітивних функцій - пам'яті, уваги, мислення - після травм та операцій на головного мозку, інсультів, енцифалітів тощо. Психотерапевти і консультанти центру допомагають при тривожних та депресивних розладах, залежностях, відчутті безсилля та болю від втрати близькою людини, труднощах у стосунках та екзистенційних кризах, складних емоційних переживаннях тощо.

Додано:2023-03-09

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Київ

Відвідати сайт:https://neuroflex.ua

Психологічний центр Альфа Генезис

Центр практичної психології «Альфа-Генезис» в Києві (консультація психолога, психотерапевта, гіпнолога)

Дієтолог онлайн

Онлайн консультація дієтолога Для тих кто хоче сухуднити, набрати вагу, підібрати здорове харчування

Лікар гінеколог у Львові

Огляд гінеколога - аналізи, діагностика, лікування. Кольпоскопія, УЗД органів малого тазу, фолікулометрія, жіноча консультація. Попередній запис. Сучасне обладнання, центр