Геологічна інвестиційна група Geogroup. Інше. Банки та фінанси. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Геологічна інвестиційна група Geogroup

Геологічна інвестиційна група Geogroup
У команді Геологічної інвестиційної групи працюють провідні юристи та геологи, науковці-дослідники у галузі геології та геофізики, середній досвід роботи яких складає понад 10 років. Компанія об’єднує фахівців галузі права та геології, щоб допомогти інвесторам і надрокористувачам прийняти правильні рішення та подолати труднощі, які виникають на початку діяльності та в процесі надрокористування.
Надійність, професіоналізм і клієнтоорієнтованість — основні критерії, на яких компанія будує взаємовідносини. Фахівці Геологічної інвестиційної групи супроводжують кожен етап господарської діяльності у сфері надрокористування.

Додано:2022-09-19

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://geogroup.com.ua

Finance Business Service

Юридична компанія Finance Business Service - це сильна команда досвідчених професіоналів в сфері корпоративного, зарубіжного і цивільного права, а також висококваліфікованих фахівців в області аудиторських і бухгалтерських послуг.

CoinToCoin - сайт про фінансову грамотність

Сайт, де ми розповідаємо про фінансову грамотність, як вести особистий та сімейни бюджет, як заощаджувати та інвестувати.

КУА "Інвест-Тандем"

Компанія з управління активами, що спеціалізується на створенні інвестиційних фондів, управлінні активами корпоративних фондів, податковому плануванні, структуруванні бізнесу через КІФ.