Finance Business Service. Інше. Банки та фінанси. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Finance Business Service

Finance Business Service
Юридична компанія Finance Business Service - це сильна команда досвідчених професіоналів в сфері корпоративного, зарубіжного і цивільного права, а також висококваліфікованих фахівців в області аудиторських і бухгалтерських послуг.

Підприємство було засновано в 2007 році та до цього часу постійно розвивається, ми розширюємо спектр послуг, що надаються, та підвищуємо якість сервісу. Сьогодні Finance Business Service є компанією міжнародного рівня з представництвами в Києві та Празі, яка успішно працює в понад 60 юрисдикціях і налагодила міцні партнерські відносини з близько 100 банками по всьому світу.

Додано:2022-09-06

Переходів:4

Моб.версія: Так

Регіон: Київ

Відвідати сайт:https://fbs-tax.com

Геологічна інвестиційна група Geogroup

Геологічна інвестиційна група — єдина компанія на ринку надрокористування, що реалізує проекти, які стосуються всіх корисних копалин. Відстоює інтереси надрокористувачів, займається комплексним консалтингом та управлінням дозвільними документами задля захисту права бізнесу на користування надрами.

КУА "Інвест-Тандем"

Компанія з управління активами, що спеціалізується на створенні інвестиційних фондів, управлінні активами корпоративних фондів, податковому плануванні, структуруванні бізнесу через КІФ.

CoinToCoin - сайт про фінансову грамотність

Сайт, де ми розповідаємо про фінансову грамотність, як вести особистий та сімейни бюджет, як заощаджувати та інвестувати.