Безкоштовний білий каталог українських сайтів. Сайти на фінансову тематику, все, що стосується банків, фінансів та бухгалтерського обліку

Сайти 1-7 з 7

CoinToCoin - сайт про фінансову грамотність

CoinToCoin - сайт про фінансову грамотність
Сайт, де ми розповідаємо про фінансову грамотність, як вести особистий та сімейни бюджет, як заощаджувати та інвестувати.

Геологічна інвестиційна група Geogroup

Геологічна інвестиційна група Geogroup
Геологічна інвестиційна група — єдина компанія на ринку надрокористування, що реалізує проекти, які стосуються всіх корисних копалин. Відстоює інтереси надрокористувачів, займається комплексним консалтингом та управлінням дозвільними документами задля захисту права бізнесу на користування надрами.

Finance Business Service

Finance Business Service
Юридична компанія Finance Business Service - це сильна команда досвідчених професіоналів в сфері корпоративного, зарубіжного і цивільного права, а також висококваліфікованих фахівців в області аудиторських і бухгалтерських послуг.

КУА "Інвест-Тандем"

КУА "Інвест-Тандем"
Компанія з управління активами, що спеціалізується на створенні інвестиційних фондів, управлінні активами корпоративних фондів, податковому плануванні, структуруванні бізнесу через КІФ.

Playhunt

Playhunt
Відео-анкети для швидкого скринінгу кандидатів. Відео, на якому кандидат відповідає на ваші запитання, значно ефективніше розкривають навички, аніж сухі резюме.

Софтінвест Консалтинг Груп

Софтінвест Консалтинг Груп
Компанія, яка об’єднала експертів з банківської справи, нерухомості, інвестицій у акції та облігації, криптовалюти. Допомагаємо нашим клієнтам робити правильні інвестиції в Україні та закордоном, уникаючи дорогих помилок та втрат коштів.

Авторка - Страхування

Авторка - Страхування
ОСЦПВ. Каско. Медичне страхування. Зелена карта. Страхування майна. Онлайн-калькулятор розрахунку вартості.
  • 1