Безкоштовний білий каталог українських сайтів. Освіта, навчальні заклади, курси, реферати

Сайти 11-20 з 30

Універум

Універум
UNIVERUM - навчальна платформа Легко та просто опануйте нову професію чи навичку, що допоможе Вам досягти поставлених цілей у житті

Курси від лідера у галузі онлайн навчання в Україні

Курси від лідера у галузі онлайн навчання в Україні
Наша школа дозволяє отримати актуальні та професійні знання у різних сферах юридичної та фінансової діяльності, які допоможуть впевнено будувати кар’єру, знаходити нових партнерів та сміливо братися за кейси будь-якої складності

Черкаський державний технологічний університет

Черкаський державний технологічний університет
Черкаський державний технологічний університет – єдиний заклад вищої освіти технологічного профілю в Черкаській області. Університет здійснює освітню діяльність за національними стандартами з урахуванням викликів світового ринку праці. ЧДТУ готує кваліфікованих і конкурентоспроможних фахівців, водночас дотримуючись принципів інтелектуальної діяльності та соціальної відповідальності, інтегруючи передові стандарти у свої перевірені часом освітні та наукові традиції.

Магазин настільних ігор, коміксів та манґи "Дворф"

Магазин настільних ігор, коміксів та манґи "Дворф"
Настільні ігри, комікси, манґа та ін. Для будь-якого віку, на будь-який смак

Уроки вокалу

Уроки вокалу
Індивідуальні уроки сучасного вокалу від професійного педагога ! Уроки вокалу доступні усім: любителям і професіоналам (незалежно від віку). Методики: Сет Ріггс, Крістін Лінклейтер, Біофоника, Мелісса Крос (частково), метод Алекс Шелест, Джеремі Фішер і Гілліан Кейс. - Професійний підхід до кожного учня; - Навчання з нуля; - Підготовка до концертних виступів, вокальних конкурсів і фестивалів; - Підготовка пісні до запису на професійній студії звукозапису; - Уроки вокалу по Skype.

deepEnglish

deepEnglish
Вивчення англійської мови за новітніми методиками та індивідуальними програмами.

фаткін скул

фаткін скул
Перші в Україні відеокурси підготовки до ЗНО та ЄВІ з англійської мови.

Курси Кривий Ріг та Україна

Курси Кривий Ріг та Україна
Курси польської мови для дітей та дорослих, в групах та індивідуально. Курси англійської мови з репетитором та в групах, очно та онлайн. Курси оператора ПК, СЕО, інтернет маркетинг, створення сайтів. Постійний запис на очні та онлайн курси. Сертифікат по закінченню.

Допомога студентам

Допомога студентам
Написання курсових, контрольних, рефератів, есе, дипломів. Підготовка відповідей до іспитів та заліків.

Montessori & Me

Montessori & Me
Ми впевнені, що кожна дитина унікальна, володіє індивідуальними особливостями і здібностями. Свобода вибору, повага до себе і до навколишнього світу - ключові принципи виховання дітей в нашому приватному дитячому садку "Montessori & Me" м. Харків.