deepEnglish. Дистанційне навчання. Освіта. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

deepEnglish

deepEnglish
Аудіювання, англійська граматика, англійські фразові дієслова, часи англійського дієслова, словниковий запас. Тільки живі, наочні і перевірені на власному досвіді поради та рекомендації щодо вивчення англійської мови для дорослих, підлітків і дітей. Підготовка до ЗНО/ДПА, олімпіад. Рівень B1-B2 (Intermediate), рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency), ділова та бізнес мова, вступ за кордон, підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ).

Додано:2022-06-01

Переходів:3

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://deepenglish.online

DEU - Дистанційне навчання України

DEU - дистанційне навчання для школярів та навчальних закладів України. Безкоштовні послуги для тих, кому потрібна якісна освіта.

Diysno IT – інноваційний навчальний центр з фокусом на розвиток 3D графіки та IT-професій в Україні

Дійсно IT пропонує повноцінні освітні курси в галузі інформаційних технологій. Наші курси охоплюють широкий спектр тем, включаючи програмування, веб-розробку, 2D, 3D, управління базами даних, кібербезпеку та аналіз даних. Викладаються досвідченими фахівцями, наші курси надають практичне навчання, виконання вправ та реальних проектів. Ми пропонуємо гнучкі варіанти навчання, включаючи онлайн та очні заняття найближчим часом. Наша мета - оснастити студентів необхідними навичками та знаннями для успіху в швидкозмінній ІТ-індустрії. Приєднуйтесь до наших освітніх курсів та підвищуйте свої ІТ-навички.

Уроки вокалу

Індивідуальні уроки сучасного вокалу від професійного педагога ! Уроки вокалу доступні усім: любителям і професіоналам (незалежно від віку). Методики: Сет Ріггс, Крістін Лінклейтер, Біофоника, Мелісса Крос (частково), метод Алекс Шелест, Джеремі Фішер і Гілліан Кейс. - Професійний підхід до кожного учня; - Навчання з нуля; - Підготовка до концертних виступів, вокальних конкурсів і фестивалів; - Підготовка пісні до запису на професійній студії звукозапису; - Уроки вокалу по Skype.