deepEnglish. Дистанційне навчання. Освіта. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

deepEnglish

deepEnglish
Аудіювання, англійська граматика, англійські фразові дієслова, часи англійського дієслова, словниковий запас. Тільки живі, наочні і перевірені на власному досвіді поради та рекомендації щодо вивчення англійської мови для дорослих, підлітків і дітей. Підготовка до ЗНО/ДПА, олімпіад. Рівень B1-B2 (Intermediate), рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency), ділова та бізнес мова, вступ за кордон, підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ).

Додано:2022-06-01

Переходів:2

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://deepenglish.online

DEU - Дистанційне навчання України

DEU - дистанційне навчання для школярів та навчальних закладів України. Безкоштовні послуги для тих, кому потрібна якісна освіта.

Уроки вокалу

Індивідуальні уроки сучасного вокалу від професійного педагога ! Уроки вокалу доступні усім: любителям і професіоналам (незалежно від віку). Методики: Сет Ріггс, Крістін Лінклейтер, Біофоника, Мелісса Крос (частково), метод Алекс Шелест, Джеремі Фішер і Гілліан Кейс. - Професійний підхід до кожного учня; - Навчання з нуля; - Підготовка до концертних виступів, вокальних конкурсів і фестивалів; - Підготовка пісні до запису на професійній студії звукозапису; - Уроки вокалу по Skype.

Магазин настільних ігор, коміксів та манґи "Дворф"

Настільні ігри, комікси, манґа та ін. Для будь-якого віку, на будь-який смак