Безкоштовний білий каталог українських сайтів. Послуги, обслуговування, консультування, охорона

Сайти 11-20 з 71

Ремонт пральних машин Ірпінь

Ремонт пральних машин Ірпінь
Пропонуємо послуги з якісного ремонту пральних машин в місті Ірпінь. Ремонтуємо будь-які бренди та моделі пральних машин автомат. В наявності всі необхідні запчастини до пральних машин.

ProntoPizza

ProntoPizza
Доставка піци та суші. Лінь готувати, чекаєте на гостей або просто хочете поласувати смачненьким? Безкоштовна доставка піци з ресторану Pronto Pizza — найкращий вибір.

Бюро перекладів АвентА

Бюро перекладів АвентА
Бюро перекладів «АвентА» – це сучасні технології перекладу у поєднанні з командою професійних лінгвістів та редакторів. Наші співробітники є дипломованими спеціалістами, які мають глибокі знання різних напрямків – медична, технічна, юридична чи художня тематика. Саме тому переклад тексту таких тематик в нашому бюро не має націнки «за складність» матеріалу.

Будуємо Разом

Будуємо Разом
Основний напрямок діяльності, це монтаж сантехнічних та електромонтажних мереж, при ремонті квартир та приватних будинків.

Бюро перекладів “ЛЕВ”

Бюро перекладів “ЛЕВ”
Бюро перекладів «ЛЕВ» на протязі більше ніж 20 років здійснює послуги перекладу апостилю і письмового перекладу документації та спеціалізованих текстів

ВОлЯ КЛІНІНГ

ВОлЯ КЛІНІНГ
Послуги з прибирання квартир, будинків, офісних та промислових приміщень. Хімчистка диванів, матраців та килимів.

Rakurs Records - студія звукозапису

Rakurs Records - студія звукозапису
Rakurs Records — абсолютна нова та сучасна студія звукозапису у Кривому Розі. Візитною карткою студії є технічне оснащення аналоговими та цифровими приладами, що історично зарекомендували себе у світовій музичній індустрії від Frank Sinatra до Radiohead. Додатково маємо велику базу якісних музичних інструментів та мікрофонів на будь який смак та стиль музики. Це студія від музикантів — музикантам, з любов’ю та розумінням музики. Ми відкриті для запису та відеозйомки.

Фенікс - центр психоенергетичних терапій та практик

Фенікс - центр психоенергетичних терапій та практик
Професійні, унікальні та ефективні послуги терапії які швидко змінять ваш фізичний, емоційний, психологічний, духовний та матеріальний стан

Юридична компанія VINCO`S

Юридична компанія VINCO`S
Юридична компанія VINCO`S - це фірма, що спеціалізується на наданні юридичних послуг клієнтам.

РК Рівень Київ

РК Рівень Київ
Послуги з ремонту квартир, офісів та будівництва приватних будинків