ВОлЯ КЛІНІНГ. Послуги. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

ВОлЯ КЛІНІНГ

ВОлЯ КЛІНІНГ
Компанія ВОлЯ КЛІНІНГ працює в місті Києві з 2019р. та надає широкий спектр різноманітних послуг з прибирання квартир, будинків, офісів, промислових приміщень та виїздної хімчистки м'яких меблів та килимів.
Ми концентруємо свої зусилля на тому, щоб прислухатися до наших клієнтів, розуміти їхні потреби та надавати винятковий рівень послуг.

Додано:2023-04-24

Переходів:2

Моб.версія: Так

Регіон: Київ

Відвідати сайт:https://fradinski.com

Бюро перекладів “ЛЕВ”

Бюро перекладів «ЛЕВ» на протязі більше ніж 20 років здійснює послуги перекладу апостилю і письмового перекладу документації та спеціалізованих текстів

Будуємо Разом

Основний напрямок діяльності, це монтаж сантехнічних та електромонтажних мереж, при ремонті квартир та приватних будинків.

Rakurs Records - студія звукозапису

Rakurs Records — абсолютна нова та сучасна студія звукозапису у Кривому Розі. Візитною карткою студії є технічне оснащення аналоговими та цифровими приладами, що історично зарекомендували себе у світовій музичній індустрії від Frank Sinatra до Radiohead. Додатково маємо велику базу якісних музичних інструментів та мікрофонів на будь який смак та стиль музики. Це студія від музикантів — музикантам, з любов’ю та розумінням музики. Ми відкриті для запису та відеозйомки.