Фенікс - центр психоенергетичних терапій та практик. Послуги. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Фенікс - центр психоенергетичних терапій та практик

Фенікс - центр психоенергетичних терапій та практик
Емоційний біль – це зупинена закапсульована психічна енергія, що включає в тілі відповідні біохімічні реакції, що випливають у психологічний дискомфорт, емоційне виснаження, психосоматичні розлади. І чим довше людина перебуває в цьому стані, тим їй самостійно складніше позбавитися емоційного болю. Часто людям здається, що згодом вони попрощалися з цим болем, бо згодом перестали на неї реагувати. Насправді цей біль просто закапсулювали, тому вона все ще є і вона впливає на ваше життя на вашу внутрішню свободу та комфорт.

Під час психоенергетичного сеансу людина дає змогу вийти цій енергії. Що веде до зміни укладу всього життя, особливо у сфері, де було завдано психологічної травми. У житті починають відбуватися несподівані приємні події, що заряджають, наповнюють енергією.

Людина відчуває стан – дуже здорово все таки жити!

Додано:2023-03-28

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://center-therapy.site

Rakurs Records - студія звукозапису

Rakurs Records — абсолютна нова та сучасна студія звукозапису у Кривому Розі. Візитною карткою студії є технічне оснащення аналоговими та цифровими приладами, що історично зарекомендували себе у світовій музичній індустрії від Frank Sinatra до Radiohead. Додатково маємо велику базу якісних музичних інструментів та мікрофонів на будь який смак та стиль музики. Це студія від музикантів — музикантам, з любов’ю та розумінням музики. Ми відкриті для запису та відеозйомки.

Юридична компанія VINCO`S

Юридична компанія VINCO`S - це фірма, що спеціалізується на наданні юридичних послуг клієнтам.

ВОлЯ КЛІНІНГ

Послуги з прибирання квартир, будинків, офісних та промислових приміщень. Хімчистка диванів, матраців та килимів.