Ремонт пральних машин Ірпінь. Послуги. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Ремонт пральних машин Ірпінь

Ремонт пральних машин Ірпінь
Компанія "Ірпінь Сервіс" заснована більше 10 років тому. За весь час роботи компанії наші майстри здобули колосальний досвід з ремонту та обслуговуванню пральних машин. Процес діагностики несправності пралки відбувається ще на етапі вашого звернення до нас.

Ремонт пральних машин на дому в Ірпені - це майже 90% викликів, а сам ремонт відбувається за один візит нашого майстра. У тому разі, якщо треба заміна підшипників або ремонт плати, в такому випадку ремонт здійснюється в умовах майстрені.

Завдяки наявності всіх необхідних запчастин для ремонту пральних машин, вам не треба витрачати час на очікування, майстер виїде до вас в день звернення.

Ми надаємо тільки якісні та чесні послугу, переконатися в цьому ви можете особисто, звернувшись до нас!

Додано:2023-06-10

Переходів:2

Моб.версія: Так

Регіон: Київ

Відвідати сайт:https://irpinservice.com

ProntoPizza

Доставка піци та суші. Лінь готувати, чекаєте на гостей або просто хочете поласувати смачненьким? Безкоштовна доставка піци з ресторану Pronto Pizza — найкращий вибір.

Бюро перекладів АвентА

Бюро перекладів «АвентА» – це сучасні технології перекладу у поєднанні з командою професійних лінгвістів та редакторів. Наші співробітники є дипломованими спеціалістами, які мають глибокі знання різних напрямків – медична, технічна, юридична чи художня тематика. Саме тому переклад тексту таких тематик в нашому бюро не має націнки «за складність» матеріалу.

Ремонт побутової техніки у Львові.

Сервісний центр з ремонту побутової техніки вдом. Якісне обслуговування, гарантія на всі послуги.