Nana Ceramics. Торгівля. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Nana Ceramics

Nana Ceramics
Компанія Nana CERAMICS веде свою діяльність з 1999 року. Основним напрямком компанії є виробництво керамічних квіткових горщиків, ваз і кашпо. Наш головний пріоритет-постійне зростання фахівців, технологій і створення нового асортименту.

Виробничі потужності розташовані на території 1000 кв.м. в нашій команді більше 18 кваліфікованих співробітників, які знають свою справу.

В асортименті підприємства понад 30 різних форм і 1000 позицій. Для виробництва керамічних виробів використовується сучасне обладнання та високі технології.

Наша продукція представлена на території України та країнах СНД. Ми зацікавлені в придбанні нових клієнтів, так як ми працюємо для вас!

Додано:2023-01-26

Переходів:4

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://nanaceramics.com

Виробництво і реалізація лабораторних засобів для in vitro діагностики

ТОВ «МедБіоАльянс» - український постачальник медичних засобів швидкої діагностики in vitro. Вже більше 10 років ми працюємо забезпечуючи клініки, лабораторії та людей діагностичними тестами, що дозволяють визначити хворобу та вчасно призначити потрібне лікування.

Stanlia

Ви шукаєте товари для дому, побутову чи іншу техніку? А може, ви якраз підбираєте аксесуари? Тоді ласкаво просимо до інтернет-магазину Stanlia! Все, що ви шукаєте, є саме тут.

Сейфи Griffon Львів

Великий вибір відмінних сейфів, безкоштовна доставка, гарантія 5 років