Bretta Granit. Торгівля. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Bretta Granit

Bretta Granit
Компанія «Bretta Granit» є виробником і займає лідируючі позиції по виробництву якісних гранітних мийок, які випереджають конкурентів і задовольняють потреби клієнтів.

Історія нашого бренду бере свій початок в 2010 році. Саме в цей період ми активно почали розвивати виробництво кухонних гранітних мийок і поступово розширювали горизонти нашого бізнесу, виходячи за рамки локального виготовлення.

Перша фабрика утворилася в місті Кропивницький, де ми і почали випускати перші гранітні мийки, давши нашому підприємству звучну назву - Bretta.

Вже до середини 2012 року, після старанної і копіткої роботи, спрямованої на поліпшення сервісу і методів збирання нашої продукції, ми вийшли на новий рівень і стали одними з кращих виробників гранітних мийок на території України.

Додано:2021-07-28

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://bretta.com.ua

Магазин електроніки та електронних сигарет Anix

В далекому 2014 році, керівники проекту вирішили відвідати вейп шоп і спробувати електронну сигарету, і з того моменту все змінилося все. Електронні сигарети - це менш шкідлива альтернатива палінню, яка відрізняється приємним запахом і не залишає ароматів на ваших речах і одязі. Люди використовують вейп (електронні сигарети, а також POD системи) звуться вейперами.

ElitPodarok

Інтернет-магазин пропонує величезний вибір подарунків і сувенірів, для близьких і друзів, ділових партнерів і співробітників, родичів і коханих, або просто для себе! Якщо Ви не знаєте що подарувати і втомилися від гучних супермаркетів - подивіться наш каталог. Наші менеджери завжди підкажуть Вам ідею подарунка і допоможуть з вибором презенту для близьких Вам людей.

STS Klimat

Широкий асортимент якісного, надійного, екологічно чистого і екологічно чистого кліматичного обладнання. Забезпечення якості кліматичного обладнання та відповідальності перед споживачем є основними принципами нашої роботи.