STS Klimat. Торгівля. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

STS Klimat

STS Klimat
Широкий асортимент якісного, надійного, екологічно чистого і екологічно чистого кліматичного обладнання. Забезпечення якості кліматичного обладнання та відповідальності перед споживачем є основними принципами нашої роботи. Ви завжди можете придбати побутові кондиціонери та промислові системи кондиціонування, миючі засоби, сушарки, зволожуючі засоби, теплові насоси, систему вентиляції.

Ми надаємо повний спектр послуг, пов'язаних з проектуванням, продажем, монтажем та обслуговуванням кліматично-вентиляційного обладнання для житлових, комерційних і промислових об'єктів.

Додано:2021-07-22

Переходів:3

Моб.версія: Немає

Регіон: Київ

Відвідати сайт:https://stsklimat.com.ua

Hitonline

Hitonline - це інтернет-магазин музичних інструментів, звукового і світлового обладнання з найширшим вибором і відмінним сервісом!

ElitPodarok

Інтернет-магазин пропонує величезний вибір подарунків і сувенірів, для близьких і друзів, ділових партнерів і співробітників, родичів і коханих, або просто для себе! Якщо Ви не знаєте що подарувати і втомилися від гучних супермаркетів - подивіться наш каталог. Наші менеджери завжди підкажуть Вам ідею подарунка і допоможуть з вибором презенту для близьких Вам людей.

Магазин електроніки та електронних сигарет Anix

В далекому 2014 році, керівники проекту вирішили відвідати вейп шоп і спробувати електронну сигарету, і з того моменту все змінилося все. Електронні сигарети - це менш шкідлива альтернатива палінню, яка відрізняється приємним запахом і не залишає ароматів на ваших речах і одязі. Люди використовують вейп (електронні сигарети, а також POD системи) звуться вейперами.