Магазин електроніки та електронних сигарет Anix. Торгівля. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Магазин електроніки та електронних сигарет Anix

Магазин електроніки та електронних сигарет Anix
В далекому 2014 році, керівники проекту вирішили відвідати вейп шоп і спробувати електронну сигарету, і з того моменту все змінилося все.

Електронні сигарети - це менш шкідлива альтернатива палінню, яка відрізняється приємним запахом і не залишає ароматів на ваших речах і одязі. Люди використовують вейп (електронні сигарети, а також POD системи) звуться вейперами.

Після того як ви ознайомилися з Видами електронних сигарет, ви можете задати собі питання який вибрати вейп в 2021 році.

Як показує наш досвід, більшість людей використовують POD системи, через те що вони дуже зручні і відмінно втамовують нікотинову залежність. Від себе ми можемо рекомендувати використовувати в холодну пору року POD систему на сольовому нікотині, а в теплі дні використовувати ВЕЙП або стартовий набір електронної сигарети, так-як є дуже класні рідини з холодком.

Додано:2021-07-28

Переходів:2

Моб.версія: Так

Регіон: Київ

Відвідати сайт:https://anix.ua

ElitPodarok

Інтернет-магазин пропонує величезний вибір подарунків і сувенірів, для близьких і друзів, ділових партнерів і співробітників, родичів і коханих, або просто для себе! Якщо Ви не знаєте що подарувати і втомилися від гучних супермаркетів - подивіться наш каталог. Наші менеджери завжди підкажуть Вам ідею подарунка і допоможуть з вибором презенту для близьких Вам людей.

Bretta Granit

Компанія «Bretta Granit» є виробником і займає лідируючі позиції по виробництву якісних гранітних мийок, які випереджають конкурентів і задовольняють потреби клієнтів.

STS Klimat

Широкий асортимент якісного, надійного, екологічно чистого і екологічно чистого кліматичного обладнання. Забезпечення якості кліматичного обладнання та відповідальності перед споживачем є основними принципами нашої роботи.