Безкоштовний білий каталог українських сайтів. Сайти бізнес тематики, бізнес портали

Сайти 141-150 з 213

Оптошка

Оптошка
Повітряні кульки та товари до свята за оптовими цінами. Величезний асортимент товарів для свят та повітряних куль!

ТМ Дитяча Мода "Саша"

ТМ Дитяча Мода "Саша"
Починаючи з 2005 року, ми одягли понад 35000 хлопчиків і дівчаток по всій території України. Основними напрямками діяльності є виробництво шкільної форми, спортивного трикотажного одягу та карнавальних костюмів.

Туристи

Туристи
В поході пухові спальники потрібно переносити в спеціальному чохлі, щоб уберегти від намокання. Для літнього сезону краще туристичне спорядження купити із температурним режимом близько +8, +5. Літні спальники оснащуються 1-2 шарами утеплювача різної товщини. У спальниках для міжсезонного застосування використовують два-три шари утеплювача, екстремальна температура для них становить -2 до -17. Найчастіше міжсезонні спальні ковдри виконуються у форматі коконів. Зимові спальні мішки переважно оснащуються пуховим наповнювачем, тому екстремальна температура таких наповнювачів досягає -35 градусів Цельсія.

Орас Грейнтрейд

Орас Грейнтрейд
Агрокомпанія "ОРАС" займається купівлею, продажем, логістикою зернових, а тако виробництвом комбікормів.

GPS моніторинг транспорту "Antenor" - супутникова система стеження за транспортом

GPS моніторинг транспорту "Antenor" - супутникова система стеження за транспортом
Компанія Антенор була відкрита у 2014 році. За цей час ми вивели та налагодили стандарти роботи із абсолютно різними сегментами клієнтів від великих аграрних холдингів до невеликих приватних підприємців.

Магазин сухофруктів та горіхів iWAY

Магазин сухофруктів та горіхів iWAY
Здоров'я, спорт, натуральна їжа стають трендами сучасного суспільства. І це чудово! Компанія iWAY повністю підтримує подібні тенденції, реалізуючи онлайн екологічні снеки для корисного та смачного харчування як оптом, так і в роздріб.

ТМ Мамин Дім

ТМ Мамин Дім
20 років ТМ Мамин Дім є лідером у виробництві білизни та домашнього одягу для вагітних та годуючих мам.

Євроремонт місто Долина. Майстер по ремонту квартир

Євроремонт місто Долина. Майстер по ремонту квартир
Євроремонт місто Долина. Майстер по ремонту квартир: - Шпаклівка - Фарбування - Штукатурні роботи - Декоративні штукатурки - Ламінат, паркет, дошка - Перекриття дахів - Заливка фундаментів - Ремонт державних приміщень - Косметичний ремонт шкіл, садків, підїздів

Домофон "СКД" Системи контролю доступу

Домофон "СКД" Системи контролю доступу
”СКД” ми знаємо як зробити Ваш будинок або офіс максимально безпечними. Замовити у Львові Домофон, Відеоспостереження, СКД, Сигналізації AJAX.

Decor Solutions

Decor Solutions
Наші дизайнери в курсі сучасних тенденцій дизайну інтер'єрів мають велике портфоліо з дизайну. Ми можемо пишатися тим, що всі наші клієнти залишилися задоволеними, радячи наші послуги своїм знайомим.