Магазин сухофруктів та горіхів iWAY. Торгівля. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Магазин сухофруктів та горіхів iWAY

Магазин сухофруктів та горіхів iWAY
Здоров'я, спорт, натуральна їжа стають трендами сучасного суспільства. І це чудово! Компанія iWAY повністю підтримує подібні тенденції, реалізуючи онлайн екологічні снеки для корисного та смачного харчування як оптом, так і в роздріб.

Приставка "еко" означає, що продукт не містить консервантів, шкідливих речовин, створений без хімічної обробки. Наша натуральна продукція від перевірених постачальників родом із екологічно чистих куточків Земної кулі. Наприклад, частина сухофруктів виробляються методом сублімаційного сушіння (у вакуумі при -80 градусів С), без хімії та консервантів. Це гарантує збереження 98-100% біологічно активних речовин, вітамінів та мікроелементів.

Звичне та екзотичне насіння, горіхи та цукати, завдяки правильним умовам зберігання та транспортування, довго не втрачають своїх поживних та смакових властивостей. Зовсім недорого можна замовити онлайн на сайті будь-яку кількість корисних ласощів з доставкою по Києву та Україні.

Додано:2021-11-22

Переходів:2

Моб.версія: Немає

Регіон: Київ

Відвідати сайт:https://iway.ua

Туристи

В поході пухові спальники потрібно переносити в спеціальному чохлі, щоб уберегти від намокання. Для літнього сезону краще туристичне спорядження купити із температурним режимом близько +8, +5. Літні спальники оснащуються 1-2 шарами утеплювача різної товщини. У спальниках для міжсезонного застосування використовують два-три шари утеплювача, екстремальна температура для них становить -2 до -17. Найчастіше міжсезонні спальні ковдри виконуються у форматі коконів. Зимові спальні мішки переважно оснащуються пуховим наповнювачем, тому екстремальна температура таких наповнювачів досягає -35 градусів Цельсія.

ТМ Дитяча Мода "Саша"

Починаючи з 2005 року, ми одягли понад 35000 хлопчиків і дівчаток по всій території України. Основними напрямками діяльності є виробництво шкільної форми, спортивного трикотажного одягу та карнавальних костюмів.

ТМ Мамин Дім

20 років ТМ Мамин Дім є лідером у виробництві білизни та домашнього одягу для вагітних та годуючих мам.