ТМ Дитяча Мода "Саша". Торгівля. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

ТМ Дитяча Мода "Саша"

ТМ Дитяча Мода "Саша"
Починаючи з 2005 року ми одягли понад 35000 хлопчиків та дівчаток по всій території України. Основними напрямками діяльності є виробництво шкільної форми, спортивного трикотажного одягу та карнавальних костюмів.

Шкільний одяг нашого виробництва - це одяг у якому діти та підлітки почуваються лідерами та націлені на успіх та результат.

Сучасні тренди для шкільного повсякденності та занять після уроків.

Яскраві, барвисті, оригінальні карнавальні костюми – невід'ємний атрибут кожного дитячого свята.

Стильні костюми, фраки та смокінги – дорослі образи для маленьких джентльменів. Елегантна відповідь на запитання «Що одягти на офіційне свято?».

Додано:2021-11-26

Переходів:2

Моб.версія: Так

Регіон: Харків

Відвідати сайт:https://dm-sashka.com.ua

Туристи

В поході пухові спальники потрібно переносити в спеціальному чохлі, щоб уберегти від намокання. Для літнього сезону краще туристичне спорядження купити із температурним режимом близько +8, +5. Літні спальники оснащуються 1-2 шарами утеплювача різної товщини. У спальниках для міжсезонного застосування використовують два-три шари утеплювача, екстремальна температура для них становить -2 до -17. Найчастіше міжсезонні спальні ковдри виконуються у форматі коконів. Зимові спальні мішки переважно оснащуються пуховим наповнювачем, тому екстремальна температура таких наповнювачів досягає -35 градусів Цельсія.

Оптошка

Повітряні кульки та товари до свята за оптовими цінами. Величезний асортимент товарів для свят та повітряних куль!

Магазин сухофруктів та горіхів iWAY

Здоров'я, спорт, натуральна їжа стають трендами сучасного суспільства. І це чудово! Компанія iWAY повністю підтримує подібні тенденції, реалізуючи онлайн екологічні снеки для корисного та смачного харчування як оптом, так і в роздріб.