Безкоштовний білий каталог українських сайтів. Сайти бізнес тематики, бізнес портали

Сайти 91-100 з 213

Локальний Ремонт

Локальний Ремонт
Сервіс підбору майстрів ремонту квартир та бригад для будівництва

Полігон-Авто

Полігон-Авто
Виробник комплектуючих до систем зрошення та дощувальних машин підприємство «Полігон-Авто»

Alldenimstore

Alldenimstore
Оптовий інтернет магазин одягу – Alldenimstore. Джинсовий одяг оптом

Послуги БТІ м.Київ та Київська область

Послуги БТІ м.Київ та Київська область
Технічна інвентаризація об'єктів нерухомості в Києві та Київській області

ТОВ АзовСинтез

ТОВ АзовСинтез
З моменту свого заснування в 1996 році підприємство «АзовСинтез» безперервно розвивалося, становячись впливовим дистриб’ютором хімічної продукції на ринку України. В даний час підприємство представляє хімічні продукти та сировину більше ніж від 25 зарубіжних виробників. Ми є офіційними дистриб'юторами великого виробництва з наших зарубіжних постачальників і маємо ексклюзивні права на поставку в Україні багатьох із вироблених хімічних продуктів і сировин

Ведмідь, Іщук та партнери

Ведмідь, Іщук та партнери
Об'єднання професійних поліграфологів "Медведь, Іщук та партнери" надає абсолютно повний спектр професійних послуг у сфері детекції брехні. Тестування на поліграфі для бізнесу та приватних осіб. Суднові психологічні експертизи та перевірки на детекторі брехні у місті Київ та по всій Україні.

СОЗІ Україна

СОЗІ Україна
Компанія СОЗІ виробляє та продає товари дорожньої інфраструктури та товари для покращення міського комфорту за рахунок облаштування паркувальних, пішохідних та паркових зон. Компанія проводить свою діяльність з 2005 р. і на сьогоднішній день постачає свою продукцію не лише по всій території України, а й за її межі. Ми постійно розширюємо асортимент, пропонуючи своїм клієнтам нову продукцію за оптимальними цінами, удосконалюємо свій сервіс обслуговування від надходження замовлення до постачання товару клієнту. Компанія Созі має три основні виробничі підрозділи: виробництво РТІ виробництво виробів із металу виробництво виробів із пластику Товари нашими компаніями широко застосовуються дорожньо-будівельними організаціями, комунальними службами, будівельними компаніями, а також підприємствами із суміжних галузей та приватними особами. Будемо раді бачити Вас нашим клієнтом!

Всеукраїнська асоціація поліграфологів

Всеукраїнська асоціація поліграфологів
Професійні поліграфологи Всеукраїнської Асоціації Поліграфологів проводять тестування на поліграфах Rubicon у Києві та в усіх областях України. До того ж спектр послуг входить психофізіологічна експертиза з використанням детектора брехні для використання в судовій практиці. Детектор брехні допомагає перевірити чоловіка чи дружину на зраду, перевірити співробітника та відповідальних за закупівлі в компанії.

КиївЗІЗ / ФОП Колісник Т.В.

КиївЗІЗ / ФОП Колісник Т.В.
Пропонуємо рішення для охорони праці на підприємстві. Великий асортимент продукції для захисту працівників від впливу негативних факторів.

Кучерява Кава

Кучерява Кава
Виробник натуральної кави з доставкою по Україні. Свіжообсмажена кава та авторські бленди.