СОЗІ Україна. Торгівля. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

СОЗІ Україна

СОЗІ Україна
Компанія СОЗІ виробляє та продає товари дорожньої інфраструктури та товари для покращення міського комфорту за рахунок облаштування паркувальних, пішохідних та паркових зон.
Компанія проводить свою діяльність з 2005 р. і на сьогоднішній день постачає свою продукцію не лише по всій території України, а й за її межі. Ми постійно розширюємо асортимент, пропонуючи своїм клієнтам нову продукцію за оптимальними цінами, удосконалюємо свій сервіс обслуговування від надходження замовлення до постачання товару клієнту.
Компанія Созі має три основні виробничі підрозділи:
виробництво РТІ
виробництво виробів із металу
виробництво виробів із пластику
Товари нашими компаніями широко застосовуються дорожньо-будівельними організаціями, комунальними службами, будівельними компаніями, а також підприємствами із суміжних галузей та приватними особами.
Будемо раді бачити Вас нашим клієнтом!

Виробництво та продаж товарів для дорожньо-транспортної інфраструктури та благоустрою міст.
Тимчасові огородження, пластикові огорожі, конуси сигнальні, колесовідбійники гумові, пандуси для заїзду автомобіля, стовпчики пластикові, стовпчики гумові, стовпчики дорожні, стовпчики нержавіючі, стовпчики металеві, стовпчики пересувні, стовпчики сигнальні, сітка аварійна сигнальна, блоки водоналивні, віхи сигнальні направляючі, сигнальні дорожні ліхтарі, вставки дорожні світловідбивні, тумби дорожні, острівці безпеки, лежачі поліцейські, штучна дорожня нерівнтст, плитка тактильна, тактильна смуга, подушки швидкості, кабельний трап, кабельканал гумовий, ланцюг пластиковий огороджувальний, стрічкові сигнальні огорожі, конуси дорожні пластикові, конуси гумові, конуси з віхою, таблички паркувальні, пандуси гумові, упорні бампери, відбійники гумові для рамп, куточки гумові для колон, захисні гумові куточки, гумовий кутовий демпфер, упор для паркування гумовий, паркувальні бар'єри, стійки з тенсатором, стійки з витяжною стрічкою, стійки з канатом, стовпчіки з канатом, пристінні тенсатори, таблички інформаційні, вуличні тенсатори, сидіння для трибун, секційні сидіння, крісла секційні, колесовідбійники металеві, колесовідбійники для колон, захисні огорожі для шлагбаумів, паркові ліхтарі, садові світильники, ліхтарі для освітлення вулиць, пристінні вуличні ліхтарі.

Додано:2022-08-31

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://sozi.com.ua

КиївЗІЗ / ФОП Колісник Т.В.

Пропонуємо рішення для охорони праці на підприємстві. Великий асортимент продукції для захисту працівників від впливу негативних факторів.

Кучерява Кава

Виробник натуральної кави з доставкою по Україні. Свіжообсмажена кава та авторські бленди.

Alldenimstore

Оптовий інтернет магазин одягу – Alldenimstore. Джинсовий одяг оптом