Полігон-Авто. Торгівля. Бізнес. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Полігон-Авто

Полігон-Авто
Підприємство «Полігон-Авто», починає свою історію в 1997 році з випуску захисту моторного відсіку для легкових автомобілів всіх марок.

Головний офіс, виробництво, центральний склад знаходиться в м Запоріжжя, Україна. Є регіональний склад і представництво в м. Київ.

Основні види продукції, що випускається є продуктом глибокої переробки сортового металу на різних видах металообробного обладнання.

Перелік продукції, що випускається:

- захист моторного відсіку на легкові автомобілі www.poligonavto.com

- автомобільні причіпні пристрої www.poligonavto.com

- 8-ми гранні конічні оцинковані опори www.opora.zp.ua

- комплектуючі до опор освітлення, щогл і т.д.www.opora.zp.ua

- комплектуючі до дощувальних машин

- швидкороз’ємні трубопроводи

- комплектуючі до зрошувальних систем

-штампи, прес-форми для пластмаса і гуми

- нестандартне обладнання, пристосування для металообробних верстатів і ін.

Локалізація виробництва за рахунок застосування різноманітного обладнання, наявність свого конструкторсько-технологічного відділу, тісна співпраця з партнерами, які мають сучасне обладнання по гарячому оцинкування виробів, дозволяє підприємству «Полігон-Авто» якісно і в найкоротші терміни задовольнити потреби наших Замовників.

Ми проектуємо і виробляємо продукцію з дотриманням Українських і Європейських стандартів, забезпечуючи тим самим високу якість аж до найдрібніших деталей.

Наша мета – лідерство у виробництві якісного обладнання для Замовника.

Додано:2022-09-16

Переходів:2

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://polygon-irrigation.com

Alldenimstore

Оптовий інтернет магазин одягу – Alldenimstore. Джинсовий одяг оптом

СОЗІ Україна

Компанія СОЗІ виробляє та продає товари дорожньої інфраструктури та товари для покращення міського комфорту за рахунок облаштування паркувальних, пішохідних та паркових зон. Компанія проводить свою діяльність з 2005 р. і на сьогоднішній день постачає свою продукцію не лише по всій території України, а й за її межі. Ми постійно розширюємо асортимент, пропонуючи своїм клієнтам нову продукцію за оптимальними цінами, удосконалюємо свій сервіс обслуговування від надходження замовлення до постачання товару клієнту. Компанія Созі має три основні виробничі підрозділи: виробництво РТІ виробництво виробів із металу виробництво виробів із пластику Товари нашими компаніями широко застосовуються дорожньо-будівельними організаціями, комунальними службами, будівельними компаніями, а також підприємствами із суміжних галузей та приватними особами. Будемо раді бачити Вас нашим клієнтом!

Столична Ювелірна Фабрика

Столична Ювелірна Фабрика™ — це компанія, яка створена професіоналами, котрі закохані у свою справу – виробництво ювелірних виробів.