Мережа готелів "Premier". Готелі. Туризм. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Мережа готелів "Premier"

Мережа готелів "Premier"
Premier Palace Hotels – бренд, що об’єднує бізнес-можливості та вишуканість у кожній деталі, готелі з видатною історією, унікальним центральним розташуванням та неповторною атмосферою. Час, проведений тут, залишить незабутні яскраві враження.

Концептуальні тематичні номери, ресторани сучасної кухні, вишукані спа, кращі локації для проведення ділових зустрічей і пишних урочистостей - в готелях Premier Palace є все, щоб насолодитися кожною хвилиною життя. Перший Premier Palace Hotel, що було відкрито у 1912 році і розпочав історію мережі готелів Premier.

Premier Hotels – бізнес-готелі з функціональним дизайном, для людей, які часто подорожують та цінують свій комфорт та час. Центральне розташування, комфортабельні номери, різноманітний концепт-сніданок та кава-брейки від мережі, сучасні міські ресторани та бари, престижні майданчики для проведения ділових заходів та урочистостей: Premier Hotels – ідеальні місця для подорожей і кращих подій у вашому житті.

Додано:2020-10-19

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://www.phnr.com

Reikartz Хмельницький

Готель пропонує гостям 79 номерів різних категорій: «Класик», «Стандарт», «Суперіор», «Люкс», два конференц-зали (в стадії будівництва), грузинський ресторан «Стумарі», парковку на території готелю, а також стандартний для мережі Reikartz набір послуг: Wi-Fi, room service, щоденний сніданок по системі «шведський стіл».

Готель Діанна hotel&spa Східниця

«Діанна» – це медцентр із сучасним обладнанням, а також: комфортні номери всіх категорій, «Нафтуся» у власному бюветі мінеральних вод.

Готель Київська русь Resort Medical&SPA Східниця

Київська русь Resort Medical&SPA Східниця 4* пропонує в цілому 59 комфортабельних номерів. В інтер'єрі використані пастельні кольори і м'яке освітлення. Тут панує атмосфера затишку, а обслуговуються номера цілодобово.