Готель Київська русь Resort Medical&SPA Східниця. Готелі. Туризм. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Готель Київська русь Resort Medical&SPA Східниця

Готель Київська русь Resort Medical&SPA Східниця
Київська русь Resort Medical&SPA Східниця 4* пропонує в цілому 59 комфортабельних номерів. В інтер'єрі використані пастельні кольори і м'яке освітлення. Тут панує атмосфера затишку, а обслуговуються номера цілодобово.
У медичному центрі Київська русь Resort Medical&SPA Східниця 4* Ви зможете пройти обстеження і вибрати процедури для профілактики, отримати лікування захворювань органів травлення, сечостатевої системи, нирок, ендокринної системи, серцево-судинної системи, нервової системи, опорно-рухового апарату, органів дихання і ЛОР органів, відрегулювати обмін речовин.

Додано:2021-05-16

Переходів:2

Моб.версія: Так

Регіон: Вся Україна

Відвідати сайт:https://kyivskaruss.in.ua

Готель Діанна hotel&spa Східниця

«Діанна» – це медцентр із сучасним обладнанням, а також: комфортні номери всіх категорій, «Нафтуся» у власному бюветі мінеральних вод.

Reikartz Хмельницький

Готель пропонує гостям 79 номерів різних категорій: «Класик», «Стандарт», «Суперіор», «Люкс», два конференц-зали (в стадії будівництва), грузинський ресторан «Стумарі», парковку на території готелю, а також стандартний для мережі Reikartz набір послуг: Wi-Fi, room service, щоденний сніданок по системі «шведський стіл».

Мережа готелів "Premier"

Мережа готелів Premier – це 17 готелів від 3 до 5 зірок, об'єднаних єдиним стандартом якості, понад 2100 номерів, 12 туристичних напрямків в Україні та перший європейський готель під брендом Premier в Угорщині.