Інформатор Івано-Франківськ. ЗМІ. Суспільство. Безкоштовний білий каталог українських сайтів

Інформатор Івано-Франківськ

Інформатор Івано-Франківськ
Ми ділимося головними подіями Івано-Франківська, сповіщаємо про зміни в роботі громадського транспорту, планові відключення води й електрики. Наші читачі перші дізнаються новини міста у сфері політики, спорту, бізнесу тощо. Більш того, спеціально для вас ми готуємо спецпроекти, які точно відобразять життя Івано-Франківська і його персоналії.

Інформатор – це всеукраїнський проєкт. Ресурс бере свій початок в Дніпрі. Відкрившись там 5 років тому, стало зрозуміло – таке ЗМІ має бути у кожному місті України. Зараз Інформатор є у Переяславі, Києві, Кривому Розі, Нікополі, Коломиї, має всеукраїнську редакцію та радіохвилі у Дніпропетровській области. Тож теперь ресурс дійшов і до Івано-Франківська, маючи досвід у регіональній журналістиці, ми точно зможемо показати – що таке якісне ЗМІ!

Додано:2023-10-04

Переходів:1

Моб.версія: Так

Регіон: Івано-Франківськ

Відвідати сайт:https://if.informator.ua

TVshows | Про серіали українською

Що подивитися українською, дізнайся першим дату виходу нового сезону серіалу та коли вийде нова серія улюбленого серіалу українською.

Gosta Media

Всеукраїнський портал Gosta Media публікує новини з різних галузей та інформативні статті, обзори, поради, інструкції, аналітику на теми: медицина, криптовалюта, технології, бізнес, інвестиції, повсякденне життя, психологія, наука та освіта, ігри, IT.

Скільки-скільки?

Найцікавіші дані про життя держави в графіках та оперативних новинах